Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-15
Završeno
Ben De Klerk
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:48
Reid Johnson
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-16
Završeno
Hunter Britten
The Arena MMA
Ezra Kelly De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-16
Završeno
Kasper Godfrey
HUNTER BROWN Coringa Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
Završeno
Raymond Bonner
De Been 100% Jiu Jitsu
Lachlan Jardim BRAVOS BJJ Pobeda bez borbe
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -37,2 kg
(Sunday)
4-18
Završeno
George D'Mello
Coringa Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:41
Connor McGrath Gracie Barra Mount Lawley
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
1-12
Završeno
TATUM AW
Pobedio Odlukom - 04:00
Jackson Messenger De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-13
Završeno
Tahlia Casella
Evolution BJJ
Pobedio Odlukom - 00:51
Kora Regan GOIOERE BJJ TEAM
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-14
Završeno
Jet Pimlott
Coringa Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ethan Fallon Saltwater Jiu-Jitsu
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-16
Završeno
Zane Murray
GFTeam Australia
Pobedio Završnicom - 00:48
Thiago Dias GOIOERE BJJ TEAM
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Sunday)
1-17
Završeno
Olivia Connery
De Been 100% Jiu Jitsu
Nalu Nunes Coringa Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-17
Završeno
Keanu Rowe
Will Machado - Comp Team
Joseph Johnston GOIOERE BJJ TEAM Pobedio Završnicom - 00:34
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -37,2 kg
(Sunday)
4-19
Završeno
Caleb White
Coringa Jiu-Jitsu
Jacob Laird The Arena MMA Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3-15
Završeno
SEAN BYRNE
Coringa Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:18
Kartez Winchester GFTeam Australia
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
2-20
Završeno
Jesse Griggs
Coringa Jiu-Jitsu
Enzo Cavalcante Coringa Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-17
Završeno
Ezra Kelly
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Tommy Goodlet De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Sunday)
1-18
Završeno
Leala Dreghorn
Pobedio Završnicom - 00:47
Emma Leon BRAVOS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-16
Završeno
Diego Machado
Coringa Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Ben De Klerk De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -37,2 kg
(Sunday)
4-20
Završeno
Jack Fallon
Saltwater Jiu-Jitsu
George D'Mello Coringa Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:38
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-21
Završeno
MacKenzie Grant-Fala
Pobedio Odlukom - 00:43
Libby Anderson
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-18
Završeno
Ben Shaw
Will Machado - Comp Team
Callum Hughes Pobedio Završnicom - 00:17
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-20
Završeno
Caitlin Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:23
Liliana Toomalatai Will Machado - Comp Team
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-22
Završeno
Jahziah Craig
GFTeam Australia
Riley Bader Gracie Barra Mount Lawley Pobedio Završnicom - 00:51
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Sunday)
1-19
Završeno
Olivia Connery
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:25
Emma Leon BRAVOS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
4-25
Završeno
Imaan Nazir
The Arena MMA
George Jones Coringa Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 03:41
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-18
Završeno
Kasper Godfrey
Pobeda po poenima - 03:00
Keanu Rowe Will Machado - Comp Team
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-23
Završeno
Paige Hart
Will Machado - Comp Team
Lilith Hall Gracie Barra Mount Lawley Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-21
Završeno
Jacob Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Declan Lee De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -37,2 kg
(Sunday)
4-21
Završeno
Jacob Laird
The Arena MMA
George D'Mello Coringa Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:28
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-22
Završeno
Brielle Tioke
Will Machado - Comp Team
Falen Young De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-19
Završeno
Ezra Kelly
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:29
Callum Hughes
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
1-22
Završeno
Ricky Ryan
The Arena MMA
Pobedio Završnicom - 01:54
Alex Watson Northside Jiu Jitsu
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-21
Završeno
Lily Jones
Will Machado - Comp Team
Pobedio Završnicom - 01:05
Liliana Toomalatai Will Machado - Comp Team