Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Saturday)
1-3
Färdig
Marius Liu
Gracie Barra Carlton
Vann på poäng
Joseph Tannous High Rollers
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
4-3
Färdig
Jack Power
Vann via diskvalificering - 01:09
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
2-6
Färdig
Zack Higgins
SJJA Team
Vann på Submission - 00:38
Max Beattie Gracie Barra West Ryde
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Saturday)
5-9
Färdig
Dylan Blanchard
Christian Mcauslan Gracie Barra Carlton Vann på Submission - 00:55
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Saturday)
2-9
Färdig
Chris Bagasin
Gracie Barra Sydney
Haifa Lynch GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på Submission - 00:41
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
2-10
Färdig
James West
Grappling Bros / GFTeam
Dmitry Kovalenko GARAGE JIU-JITSU Vann på Submission - 00:34
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
6-4
Färdig
Liam McGlade
SJJA Team
Karim Maarbani GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på Submission - 01:37
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Saturday)
5-7
Färdig
Lily Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Vann på poäng - 03:00
Iyla Gunn Gracie Barra Carlton
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
4-8
Färdig
Issac Allouche
Clube de Lutas
Braylen Lang GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
2-8
Färdig
Zack Higgins
SJJA Team
Vann på Submission - 01:02
Oliver Price SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
3-5
Färdig
Kai Ogino
Gracie Barra Sydney
Vann på poäng - 04:00
Dean Moisey
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
6-8
Färdig
Kristof Donald
Tyler Ferguson High Rollers Vann på Submission - 01:13
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -84,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-6
Färdig
Earl Paycana
Gracie Barra Sydney
Vann på poäng - 05:00
Jack Coleman SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
5-5
Färdig
Tia Mitkovska
SJJA Team
Alicia Phair-Tello Gracie Barra Bondi Vann på Submission - 01:35
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
6-7
Färdig
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Vann på Submission - 00:54
Kiara Santos SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
4-6
Färdig
India Risby
Gracie Barra Sydney
Vann på Submission - 01:58
Evelien Weeda SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
Färdig
William West
Grappling Bros / GFTeam
Vann på Walkover
Joseph Chedid Gracie Parramatta
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / Above 48,3 kg
(Saturday)
Färdig
Faith Lowe
Vann på Walkover
Gigi Andronicus SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
2-12
Färdig
Dmitry Kovalenko
GARAGE JIU-JITSU
Vann på Submission - 01:04
Dayne Bagasin Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
3-7
Färdig
Aston Tigger Phanith
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:17
Denniel Rey Villanueva UFA Martial Arts Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
2-11
Färdig
Xavian Ranieri
Gracie Barra Carlton
Harry Kotwal SJJA Team Vann via diskvalificering
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
4-10
Färdig
Mason Reeves
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Jack Bowie Team Perosh MMA Vann på Submission - 03:59
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
2-13
Färdig
Harry Kotwal
SJJA Team
Solomon Nusinovitsch Gracie Barra St Peters Australia Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Saturday)
Färdig
Lucas Bernardo
High Rollers
Vann på Walkover
Arigun Ganbayar GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Saturday)
Färdig
Jake Young
SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Vann på Walkover
Hayden Locklin Ferguson GUIGO jiu jitsu Oceania
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Saturday)
3-9
Färdig
Jordan Hopwood
Life BJJ
Alexander Stuckey Gracie Barra West Ryde Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
2-15
Färdig
Yves Sabre Lebdeh
Vann på Submission - 00:18
Eve Tancin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
4-11
Färdig
Keenan Maarbani
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Micah Lam Team Perosh MMA Vann på Submission - 01:04
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -31,20 kg
(Saturday)
1-5
Färdig
Waseem Hijazi
Gracie Barra Carlton
Vann på Submission - 00:24
Riley Sikora Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-16
Färdig
Oliver Funge
Gracie Barra Bondi
Vann på poäng - 03:00
Junayd Black Australian Elite Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Saturday)
5-2
Färdig
Jake Young
SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Lucas Bernardo High Rollers Vann på poäng - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -84,3 kg (Heavy)
(Saturday)