Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
4-20
Färdig
Malachi Lavers
De Been 100% Jiu Jitsu
Nikola Kalinov The Academy of Grounding Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
3-18
Färdig
Liam Hann
CAZA BJJ Australia
Wilco Marx ATOS Australia Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-16
Färdig
Logan Batiste
Gracie Barra Noosa
Vann på Submission - 03:25
Emjay Mcdonagh
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
Färdig
Janu Freysen
Gracie Barra Burleigh Heads
Phoenix Perry CAZA BJJ Australia Vann på Walkover
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
2-19
Färdig
Samuel Pieterse
LEGACY
Kaya Sebat Gracie Barra Noosa Vann på Submission - 01:14
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
6-21
Färdig
Kyon Costa Santana
LEGACY
Tulley Sandberg Vann på poäng - 02:59
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
5-20
Färdig
Duke Williams
Temple Jiu Jitsu
Jake Wanre Gracie Barra Noosa Vann via diskvalificering
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
3-17
Färdig
Annalise Slonim
LEGACY
Kaelyn Liddell Gracie Barra Hunter Valley Vann på Submission - 00:35
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
2-20
Färdig
Vincent Strandstrom
Temple Jiu Jitsu
Jayden Krieger Gracie Barra Noosa Vann på poäng - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
6-23
Färdig
Duncan BAI
Carlson Gracie Gold Coast
Vann på Submission - 01:26
Reece Krebber Gracie Barra Noosa
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
5-21
Färdig
Malachi Johnson
GroundForce Martial Arts Academy
Duke Williams Temple Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:02
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-17
Färdig
Sean Greason
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Jonty Carey Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
3-15
Färdig
Mason Bowen
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Phoenix Perry CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
5-23
Färdig
Sebastian Wilkins
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 01:26
Chelsea Dellow LEGACY
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -71.5 kg (Middle)
(Sunday)
1-19
Färdig
Kai Kellert
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
6-25
Färdig
Crue Butler
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 03:00
Maya Sandberg
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
4-23
Färdig
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Vann på Submission - 02:06
Eva Puljich Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
2-21
Färdig
Kaya Sebat
Gracie Barra Noosa
Vann på poäng - 04:00
Jayden Krieger Gracie Barra Noosa
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
4-21
Färdig
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Vann på Submission - 00:12
Nikola Kalinov The Academy of Grounding
Kids No-Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
3-20
Färdig
Gr8ness Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Zahlee Costa Santana LEGACY Vann på poäng - 02:00
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-27
Färdig
Charles Eastwood
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Liam Gist Will Machado - Comp Team Vann på Submission - 00:34
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
6-24
Färdig
Luca George
Vann på poäng - 03:00
Duncan BAI Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
5-22
Färdig
Jake Wanre
Gracie Barra Noosa
Vann på poäng - 04:00
Duke Williams Temple Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -37.5kg
(Sunday)
1-20
Färdig
Liam Clifton
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng
Peter Puljich Team Lead
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-26
Färdig
Izak Baumann
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på Submission - 01:02
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
6-26
Färdig
Kaeden Atkinson
Galeb Brothers BJJ
Vann på Submission - 00:44
Melissa Clarke Alliance BJJ Australia
Kids No-Gi / Mighty Mite II (5yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
2-22
Färdig
M8y Marco Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Vann på domslut - 02:00
Archer Eastwood Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
4-24
Färdig
Thomas Clarke
Alliance BJJ Australia
João Pedro De Medeiros LEGACY Vann på Submission - 02:58
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
5-25
Färdig
Bodhi Fletcher
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Archie Robertson CAZA BJJ Australia Vann på Submission - 00:52
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-21
Färdig
Milly Chandler
CAZA BJJ Australia
Amarina Sebat Gracie Barra Noosa Vann på Submission - 01:08
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-22
Färdig
Jonty Carey
Temple Jiu Jitsu
Amelia Dellow LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
5-24
Färdig
Lucas Conde
Alliance BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia