Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
10-26
Färdig
RICHARD GONCALVES
Live Well Martial Arts
Vann på poäng - 05:00
David De Conte Westside BJJ Adelaide
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-27
Färdig
Luke Stokman
EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Vann på Submission - 01:00
Jakob Malouf DOMINANCE MMA
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-27
Färdig
Bruno Lemos
Alliance BJJ Australia
Vann på Submission - 04:42
Ismet Simcich DC AUSTRALIA
Female Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Färdig
Vikki Mistriotis
DOMINANCE MMA
Vann på Walkover
Kerrie Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-28
Färdig
Chris Freeman
Australian Elite Team
David Hart DOMINANCE MMA Vann på Submission - 03:16
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -21
Färdig
Lineu Oliveira
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Vann på poäng - 05:00
Ron Cheung Team Perosh MMA
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -25
Färdig
Richard Kemp
Team Perosh MMA
Vann på poäng - 04:21
Gregory Probyn De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-26
Färdig
Anthony Barbaro
DC AUSTRALIA
Vann på poäng - 05:00
George Antoniadis EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
10-24
Färdig
Sam Jeffrey
Bayside BJJ
Vann på Submission - 00:26
Wilson Ng Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-27
Färdig
Kyle Doyle
De Been 100% Jiu Jitsu
Jurnee Sargent Team Sparta Vann på Submission - 03:38
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-28
Färdig
Lachlan Hiscock
Bayside BJJ
Vann på Submission - 04:30
Sameh Doulati Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Saturday)
10-27
Färdig
James De Los Reyes
Australian Elite Team
Vann på poäng - 05:00
Taylor Lightburn Team Lead
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
5 -30
Färdig
Daniel Dawood
Australia ASBJJ
Vann på poäng - 05:00
Maxime Gieskes Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-28
Färdig
Matt Clark
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 03:02
Ayman Jomaa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
9-28
Färdig
Arnaldo Cardozo
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Daniel Scarlett Team Lead Vann på Submission - 04:28
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
31
Färdig
Patrick Richards
De Been 100% Jiu Jitsu
Sean Ripper Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -23
Färdig
Sergio Fernandes
SJJA Team
Vann på Submission - 02:50
Ryan Barry SPECTRUM JIU-JITSU
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-34
Färdig
Alex Holloway
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 02:20
Aman Kumar Cia Paulista Australia
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -22
Färdig
Jose Lopez
De Been 100% Jiu Jitsu
Lineu Oliveira Atos Jiu-Jitsu Townsville Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-29
Färdig
Ben Richardson
Mildura Martial Arts
Andre Cruse Marcelino Freitas BJJ Vann på Submission - 00:33
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
9-30
Färdig
Liam Collins
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Luke Andrew Will Machado - Comp Team Vann på domslut - 05:00
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
1-31
Färdig
Tasia McLaughlin-Auora
Bayside BJJ
Megan Quah Team Perosh MMA Vann på poäng
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-30
Färdig
Tyrone Te Ruruku
Gracie Elite Australia
Vann på domslut - 05:00
Hone Collier
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
26
Färdig
Tony Pycroft
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 03:23
Raka Fakiki` Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -27
Färdig
Paul Lawrence
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Andrew Carletti Limitless MMA Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -28
Färdig
Nick Kennett
Gracie Elite Australia
Vann på poäng - 05:00
Andrew Vacirca Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Färdig
Unknown User
High Rollers
Vann på Walkover
Alexandros Antoniadis EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Saturday)
10-28
Färdig
Richard Ferguson
Australian Elite Team
Vann på Submission - 03:59
Andrew Alexander Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-30
Färdig
Christopher Spezza
Cia Paulista Australia
Vann på poäng - 05:00
Patrick Evans Onya Martial Arts
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -24
Färdig
Thomas Ruderman
Australian Combat Sports Academy
Kane Gehling Kane Gehling Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -28
Färdig
Mohammed Nouri
Australian Elite Team
Jesse Capell Revolution Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-30
Färdig
Bilguun Erdene
De Been 100% Jiu Jitsu
Tomas Toma Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00