Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
4-30
Färdig
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Amira Khalil Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Sunday)
2-26
Färdig
Brianna Waters
Whitsunday Martial Arts
Angela Kelly Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Vann på Submission - 01:14
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65kg
(Sunday)
1-22
Färdig
Timothy Hillman
Galeb BJJ
Vann på Submission - 02:21
Tayvian Marden-Ryle LCS GYM
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite I (4 yrs) / -22.5kg
(Sunday)
2-27
Färdig
Zachary Wilkins
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Cruize Tipene Tawhiti-Watson LEGACY Vann på Submission - 00:43
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-32
Färdig
Peter Fleming
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Kobi Rooth LEGACY
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
4-31
Färdig
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Vann på poäng - 03:00
Harrison Becke CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite II (5yrs) / -22.5kg
(Sunday)
2-28
Färdig
Cassius Appoo
Cadoo Martial Arts
Koa Griffin Carlson Gracie Gold Coast Vann på Submission - 00:36
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
3-25
Färdig
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Kayden Koh CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-31
Färdig
Tulley Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Vann på Submission - 02:15
Ross Flay LEGACY
Kids No-Gi / Male / Pee Wee I (7yrs) / -25.5kg
(Sunday)
4-28
Färdig
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Logan Erben CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Sunday)
1-25
Färdig
Izack Sinclair
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Vann på Submission - 03:48
Noah Harding Checkmat Sunshine Coast
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -37.5kg
(Sunday)
2-34
Färdig
Miranda Smart
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 01:13
Ivy Renshaw Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
4-32
Färdig
John Blunt
GroundForce Martial Arts Academy
Luxx-van Lee CAZA BJJ Australia Vann på Submission - 01:16
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-35
Färdig
Faris Farhan
ATOS Australia
Vann på poäng - 03:00
Jack Collins Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65kg
(Sunday)
1-23
Färdig
Jordan Mulry
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Timothy Hillman Galeb BJJ Vann på Submission - 00:34
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-32
Färdig
William Becke
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Ross Flay LEGACY
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
4-33
Färdig
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Vann på Submission - 02:25
Gui Giacomin LEGACY
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-34
Färdig
Leo Cronin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 02:14
Airo Arkhipov CAZA BJJ Australia
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-27
Färdig
Benjamin Hillman
Galeb BJJ
Lucas Haines LEGACY Vann via diskvalificering - 02:06
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-33
Färdig
Joe White
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 02:47
Peter Fleming CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Female / Junior I (10yrs) / -28.5kg
(Sunday)
2-36
Färdig
Mia Fleming
CAZA BJJ Australia
Maya Sandberg GFTeam Sunshine Coast Vann på Submission - 01:57
Kids No-Gi / Male / Pee Wee I (7yrs) / -28.5kg
(Sunday)
1-28
Färdig
Archie Krings
Cadoo Martial Arts
Vann på Submission - 01:16
Chase Didlick Checkmat Sunshine Coast
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-35
Färdig
Tyson Crawford
Temple Jiu Jitsu
Ken Horta CAZA BJJ Australia Vann på Submission - 00:49
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -58.5kg
(Sunday)
3-36
Färdig
Brody Morrison
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på poäng - 03:00
Heath Renshaw Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -40.5kg
(Sunday)
4-36
Färdig
Jerome Stevens
Will Machado - Comp Team
William Smith Temple Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -31.5kg
(Sunday)
1-31
Färdig
Bowie Blackie
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 00:43
Sean Greason CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -31.5kg
(Sunday)
1-32
Färdig
Leonardo Smith
Galeb BJJ
Jonty Carey Temple Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
4-34
Färdig
Luxx-van Lee
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 03:00
Jax Mackenzie GFTeam Sunshine Coast
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -46.5kg
(Sunday)
3-38
Färdig
Quinn Rice
GFTeam Sunshine Coast
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 01:49
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite II (5yrs) / -22.5kg
(Sunday)
2-29
Färdig
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Cassius Appoo Cadoo Martial Arts Vann på poäng - 02:00
Kids No-Gi / Female / Teen I (13yrs) / -50.5kg
(Sunday)
3-39
Färdig
Annalise Slonim
Temple Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:22
Gabby Desch LEGACY
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-33
Färdig
Tulley Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Vann på poäng - 03:00
William Becke CAZA BJJ Australia