Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Закінчено
Andrew Sheridon
Marcelino Freitas BJJ
Jason Rose Cia Paulista Australia Won by Walkover
Male Absolute Gi / Brown / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
6 -27
Закінчено
JUNG HO KIM
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 00:32
Nate Blardony Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Закінчено
Todd MurrayA
HOLLYWOOD BJJ
Won by Walkover
Andrew Sheridon Marcelino Freitas BJJ
Male Absolute Gi / Brown / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
6 -29
Закінчено
Warrick Drew
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Won by points - 05:00
LAURINO SCRIVA Arruda BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -31
Закінчено
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Won by points - 07:00
Blake Hanson Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
5 -25
Закінчено
Jason Rose
Cia Paulista Australia
Todd MurrayA HOLLYWOOD BJJ Won by Submission - 00:52
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -27
Закінчено
Jeremy Ly
Australian Elite Team
Ivan Donlic Will Machado - Comp Team Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1 -21
Закінчено
David Hart
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:23
Rodrigo Silva
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-32
Закінчено
Raymond Timms
Gracie Elite Australia
Won by points - 05:00
Finnian Kinsella Absolute MMA
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
8 -29
Закінчено
Arnaud Pascoua
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 00:34
Dwayne Rangi Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8 -32
Закінчено
Rachael Vinecombe
Will Machado - Comp Team
Veronica Dudderidge Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Won by points - 06:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3 -25
Закінчено
Te Ana Goeree
Australian Elite Team
Won by Submission - 02:20
Sana Kamal Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6 -32
Закінчено
Nelson Lay
De Been 100% Jiu Jitsu
IGOR ALMEIDA SJJA Team Won by Submission - 04:41
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1 -22
Закінчено
Lincoln Hancock
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Ryan Preusker Cia Paulista Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -28
Закінчено
Asher McGlone
Will Machado - Comp Team
William Bunn Team Perosh MMA Won by Submission - 05:20
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -24
Закінчено
Daniel Lucev
Will Machado - Comp Team
STAN VELONIS Cia Paulista Australia Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-30
Закінчено
Stefan Todorovic
Immersion MMA
Won by Submission - 04:35
Salvatore Avolino Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3 -27
Закінчено
Michael Salazar
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Brad Thomson DC AUSTRALIA Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
8 -30
Закінчено
Adam Connery
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Arnaud Pascoua Gracie Barra Carlton
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
1 -24
Закінчено
Uros Culic
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:51
Sebastian Pentreath Team Lead
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -29
Закінчено
Jake Warner
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Thomas Maine Australian Elite Team Won by Submission - 01:13
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -35
Закінчено
Matheus Frustockl
Kanan Clarke-jones Pacheco Jiu Jitsu Won by Submission - 02:53
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-33
Закінчено
Luke Galletti
Cia Paulista Australia
Won by points - 05:00
Alexander Kogioumtzis Australian Elite Team
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1 -23
Закінчено
David Hart
Will Machado - Comp Team
Lincoln Hancock Will Machado - Comp Team Won by Decision
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -30
Закінчено
Suwit Kimsat
Chave De Ouro
Won by points - 06:00
Matthew Purdy
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -30
Закінчено
Chris Casaceli
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Sean Lengyel Chave De Ouro
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Закінчено
Josh Allsopp
Art of JiuJitsu
Ryan Gibson DC AUSTRALIA Won by Walkover
Male Absolute Gi / Brown / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
6 -31
Закінчено
Warrick Drew
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Won by points - 05:00
Todd Sparreboom ATOS Australia
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
5 -27
Закінчено
Johnny Armstrong
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Camerin Coles
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
Закінчено
ANTON MINENKO
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gabriel Muniz Gracie Elite Australia Won by Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8 -33
Закінчено
Veronica Dudderidge
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Won by Submission - 01:49
Maia Nicolas MAROCCOLO ACADEMY