Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(SUNDAY)
انتهى
Jordan Panahi
Gracie Barra Sydney
Liam Hayman Ortiz Martial Arts Academy Won by Walkover
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(SUNDAY)
انتهى
Sam Cassaniti
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Mauryan Garg SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(SUNDAY)
انتهى
Annika Landa
Milana Zingovski GRACIE BARRA (USA) Won by Walkover
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(SUNDAY)
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(SUNDAY)
انتهى
Nathan Calingao
SJJA Team
Won by Walkover
Nick Forbes GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(SUNDAY)
انتهى
Alan Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Walkover
Andrew Peters GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(SUNDAY)
انتهى
Jeffrey Musundire
Gracie Barra (Brazil)
Won by Walkover
Sajjad Ali Gracie Humaita
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(SUNDAY)
انتهى
James Diamond
ALLIANCE
Luke George Gracie Barra Bondi Won by Walkover
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(SUNDAY)
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(SUNDAY)
Female No-Gi / Blue / Adult / -71,5 kg (Medium heavy)
(SUNDAY)
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(SUNDAY)
انتهى
DANIEL CALVO REY
ROOTS BJJ
Andy Randhawa Giant Team Australia Won by Walkover
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(SUNDAY)
3-1
انتهى
Katy Rowland
ROOTS BJJ
Gianna Rewin SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / -24 kg
(SUNDAY)
5-1
انتهى
Harrison Powell
Gracie Barra Sydney
Noah Vella SJJA Team Won by points - 02:00
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(SUNDAY)
2-1
انتهى
Liam Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Oscar Robins Gracie Barra (Brazil) Won by Submission
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -31,20 kg
(SUNDAY)
4-1
انتهى
Kingston Hunter
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Daniel Makhlin Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(SUNDAY)
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(SUNDAY)
1-1
انتهى
Kingston Hsieh
Won by Submission - 00:53
Marius Critelli Grappling Bros / GFTeam
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(SUNDAY)
2-4
انتهى
Miila Sirvio
SJJA Team
Won by points
Daphne Patterson Gracie Barra Sydney
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -18,90 kg
(SUNDAY)
4-2
انتهى
Mariella Cigana
SJJA Team
Won by points - 02:00
Charley Rose Geary Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(SUNDAY)
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / -24 kg
(SUNDAY)
5-3
انتهى
Phoenix Walsh
Gracie Barra Sydney
Enzo Friedman GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by points
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(SUNDAY)
1-4
انتهى
Erin O'Rourke
ROOTS BJJ
Heili Sirvio SJJA Team Won by Submission - 00:55
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(SUNDAY)
6-4
انتهى
Harry Brees
Gracie Barra (Brazil)
Tyler Bernardo Will Machado - Comp Team Won by Submission
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / -24 kg
(SUNDAY)
5-2
انتهى
Noah Vella
SJJA Team
Won by points
Kaito Tamura Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(SUNDAY)
2-2
انتهى
Dylan Matsuura
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 01:12
Liam Zingovski GRACIE BARRA (USA)
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(SUNDAY)
1-2
انتهى
Luka Dargeyko
ROOTS BJJ
Won by Submission - 01:04
Marius Critelli Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(SUNDAY)
2-5
انتهى
Rafael Morais
GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Jack Vella SJJA Team Won by Submission - 01:50
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(SUNDAY)
3-2
انتهى
Keyandra O'Brien
MYBJJ TEAM
Won by points - 03:00
Molly Rowland ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -18,90 kg
(SUNDAY)
4-4
انتهى
Jyla-Marie DC
SJJA
Won by Submission - 01:28
Zali Doolan Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(SUNDAY)
5-5
انتهى
Jamie Toase
Grappling Bros / GFTeam
Will Fullilove SJJA Team Won by points
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(SUNDAY)
2-3
انتهى
Oscar Robins
Gracie Barra (Brazil)
Dylan Matsuura Gracie Barra Sydney Won by points - 02:00