Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
3-50
انتهى
Tristan Read
Gracie Barra Burleigh Heads
Blake Zillman Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 01:26
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-50
انتهى
Ramey Escher
LEGACY
Won by Submission - 00:36
Blair Stewart Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-52
انتهى
Frank Sipos
Galeb Brothers BJJ
Cian Moriarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
5-51
انتهى
Tom Graham
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:30
Jai Luttrell LEGACY
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-53
انتهى
Myles O’Rourke
BJJ Lotus Club
Ben Job BJJ Lotus Club Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-52
انتهى
Jack Kaminski
Team Lead
Samuel Cutajar Carlson Gracie Gold Coast Won by points - 06:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-48
انتهى
Dan Allport
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Ben Thorburn Broz Martial Arts Won by Submission - 04:23
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-51
انتهى
Cameron Jukes
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Aaron Tawadros CMBT Training Centre Won by Submission - 06:35
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-55
انتهى
Thomaz Hernandes
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 01:29
Regan Macdonald Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-54
انتهى
Eru Penkman
CAZA BJJ Australia
Josh Bidencope The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
5-52
انتهى
James Lindsay
Tom Graham Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:59
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-56
انتهى
Michael Agnew
CAZA BJJ Australia
Won by points - 06:00
Erwin Da Silva Gruener Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-53
انتهى
Ramey Escher
LEGACY
Won by Submission - 00:24
Tuan Nguyen SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-54
انتهى
Cian Moriarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Dylan Toms CMBT Training Centre Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-56
انتهى
Brian Lin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kentaro Gathergood CMBT Training Centre Won by Submission
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-53
انتهى
Adriel Nocella
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 03:01
Jack Kaminski Team Lead
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-57
انتهى
Wayne Owen
Won by Decision - 05:00
Paddy Lynch The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-54
انتهى
Dean Matthews
Behan Jiu Jitsu
Ben Holding Alliance BJJ Australia Won by points - 07:00
Male Gi / White / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
3-52
انتهى
Blake Zillman
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 05:00
Vin Ropati Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-55
انتهى
Liam Slattery
Gracie Barra Burleigh Heads
Bradley Nixon Behan Jiu Jitsu Won by Submission - 00:58
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-55
انتهى
David Holt
ATOS Australia
Won by Submission - 03:06
Eru Penkman CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-58
انتهى
Joseph Coyne
Flow Martial Arts Coolangatta
Shane Warne SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-53
انتهى
Aaron Tawadros
CMBT Training Centre
MICHAEL COLLINS SASSOM MMA Won by Submission - 03:07
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-49
انتهى
Marko Ovuka
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 05:00
Ben Thorburn Broz Martial Arts
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-58
انتهى
Steven Morley
Gracie Barra Tweed Heads
Won by Submission - 01:34
Robert Ballard Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-61
انتهى
Josh Hasham
Flow Martial Arts Coolangatta
David Liu Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 02:07
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-59
انتهى
Kim Modequillo
GroundForce Martial Arts Academy
Won by Submission - 01:32
Jack Wagstaff LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-54
انتهى
Samuel Cutajar
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 02:08
Adriel Nocella Gracie Barra Burleigh Heads
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-57
انتهى
Braden Banaghan
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 06:00
Michael Agnew CAZA BJJ Australia
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-60
انتهى
Martin Clare
Gracie Barra Surfers Paradise
Won by Submission - 01:46
Kyle Connor BJJ Lotus Club
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-59
انتهى
Adam Ball
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seth Weddell GroundForce Martial Arts Academy Won by Submission - 03:33
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-55
انتهى
Ramey Escher
LEGACY
Won by points - 05:00
Dylan Toms CMBT Training Centre