Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -52.5kg
(Saturday)
Dokončeno
Sam Large
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Jack Orchard BEAST TRAINING CENTRE
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -45.3kg
(Saturday)
Dokončeno
Thomas Dansie
Australian Elite Team
Mitchell Russell Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
Dokončeno
Nick Copete
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Luke Arlt BEAST TRAINING CENTRE
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Dokončeno
Tristan Thomas Elliott
Fabricio International Team
Won by Walkover
Harry Mowat Mackay MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Dokončeno
TRISTAN ROBINSON
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Harry Mowat Mackay MMA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
Dokončeno
Nick Copete
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Luke Arlt BEAST TRAINING CENTRE
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Saturday)
Dokončeno
Harry Mowat
Mackay MMA
TRISTAN ROBINSON Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
1-2
Dokončeno
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:46
Valeenah Tekii Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
2-2
Dokončeno
Harper Foat
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Lachlan Moore-Mcphee Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
1-1
Dokončeno
Roman Mastroianni
BEAST TRAINING CENTRE
Matteo Stevens Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
1-3
Dokončeno
Bo Kapernick
BEAST TRAINING CENTRE
Nate Gourley Gourley Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:12
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / -60.5kg
(Saturday)
1-9
Dokončeno
Mia Faolua
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Hayden Kapernick BEAST TRAINING CENTRE Won by Submission - 00:48
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -42.3kg
(Saturday)
2-3
Dokončeno
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by Submission - 00:40
Connor Browne BEAST TRAINING CENTRE
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Mixed / -48.3kg
(Saturday)
1-8
Dokončeno
Francis Hobson
Australian Elite Team
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -48.3kg
(Saturday)
2-6
Dokončeno
Isabelle Anderson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Riley Kapernick BEAST TRAINING CENTRE Won by Submission - 02:35
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Saturday)
1-4
Dokončeno
Prestyn Maycock
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:18
Calin McIntyre Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Saturday)
2-1
Dokončeno
Isabella Taufaao
Team Perosh MMA
Declan Garnham Team Perosh MMA Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / -56.6kg
(Saturday)
1-10
Dokončeno
Jaxxon Whittington
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Trinity Mckenzie Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -42.3kg
(Saturday)
2-4
Dokončeno
William Smith
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Connor Browne BEAST TRAINING CENTRE
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-14
Dokončeno
Martin Tumbers
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 05:00
Erik Isenbert Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -65kg
(Saturday)
2-8
Dokončeno
Khiya Moore
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Thomas Mullen Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Saturday)
1-11
Dokončeno
Sebastian Lowry
BEAST TRAINING CENTRE
Won by Submission - 01:09
Hayz Hobson Australian Elite Team
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
1-5
Dokončeno
Tyson Williams
Won by Submission - 01:14
Isaac Anderson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -56.6kg
(Saturday)
2-7
Dokončeno
Cooper Garnham
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Georgia Foat Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-15
Dokončeno
Dale French
Australian Elite Team
Leo Hobson Australian Elite Team Won by Submission - 01:33
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Saturday)
1-12
Dokončeno
Sunny Matheson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Hayz Hobson Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-16
Dokončeno
Brad Foat
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Luke Collings Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 04:17
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -42.3kg
(Saturday)
2-5
Dokončeno
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by Submission - 00:46
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-9
Dokončeno
Justin Hill
Australian Elite Team
Darren Dillon BEAST TRAINING CENTRE Won by Submission - 03:02
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
1-6
Dokončeno
Ember Putinja
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Isaac Anderson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-10
Dokončeno
Brett Reddiex
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:56
Jarrod Farrands ATOS Australia
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-13
Dokončeno
Kean Morris
Mackay MMA
Won by Submission - 03:16
Todd Carne Fight Club Jiu Jitsu Australia