Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-8
Finished
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:11
Hillary Edmonds Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-16
Finished
Harley Bennett
Won by Submission - 01:15
Louise Wanre Gracie Barra
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-4
Finished
Samuel Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Yan Balladi Flow Martial Arts Won by Submission - 00:32
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-14
Finished
Rose Bradley
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Lucas Edwards CAZA BJJ Australia Won by Submission - 03:13
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-9
Finished
Kayden Koh
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 01:43
Felix Noonan Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-6
Finished
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:41
Frederick Holmes ALLIANCE LOS ANGELES
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-8
Finished
Frederico Silk
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by points - 03:00
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -33.2kg
(Sunday)
4-12
Finished
Ethan Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Sam Swierkowski LEGACY
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-13
Finished
Savannah Marsden
Galeb Brothers BJJ
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Won by Submission - 02:48
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
2-4
Finished
Harry Scott
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:14
Nitai Reciuga De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-18
Finished
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by Submission - 00:21
Jake Young Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-18
Finished
Jayden Kimber
Harrison Robinson Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-10
Finished
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kayden Koh CAZA BJJ Australia Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
4-11
Finished
Stormy Weston
NOKE MARTAL ARTS
Cruze Miethke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:38
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-10
Finished
Siwon Kim
Won by points - 06:00
Dmitri Medvedko Flow Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-13
Finished
Harrison Jenkins
Galeb Brothers BJJ
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-19
Finished
Thoran Schellhammer
Won by points - 04:00
Brandon Marsden Galeb Brothers BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-11
Finished
Maddoxx Lourenco
LEGACY
Won by Submission - 02:46
Jonah Waldbaum BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-8
Finished
Tahlia Shiels
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Zeus Brown LEGACY Won by Submission - 02:05
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-9
Finished
Dominic Simpson
Cadoo Martial Arts
Frederico Silk BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-12
Finished
Hamish Simpson
Cadoo Martial Arts
Pedro Lopes Gracie Barra Noosa Won by points - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-9
Finished
Andres Alvarado
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:26
Jayden Walsh ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
4-15
Finished
Bronte Wilson
Arianne Knowles-Jones Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-20
Finished
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Thoran Schellhammer Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-15
Finished
Lucas Edwards
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Jessica Enstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-16
Finished
Riley Kapernick
BEAST TRAINING CENTRE
Won by Submission - 01:19
Elliott Rodrigues CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-6
Finished
Sean Dixon
Cia Paulista Australia
Hayden Buckman ATOS Australia Won by points - 06:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
3-22
Finished
Madison Godfrey
Base Gracie Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-10
Finished
Piper Simpson
Cadoo Martial Arts
Leilani Grimsey Won by Submission - 00:34
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-12
Finished
Taj Guest
Gracie Barra Noosa
Jonah Waldbaum BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Won by Submission - 00:32
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-23
Finished
Kaiya Brown
CAZA BJJ Australia
Jake Wanre Gracie Barra Noosa Won by Submission - 00:34
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-7
Finished
Callan Grimsey
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00