Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-8
Färdig
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 00:11
Hillary Edmonds Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-16
Färdig
Harley Bennett
Vann på Submission - 01:15
Louise Wanre Gracie Barra
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-4
Färdig
Samuel Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Yan Balladi Flow Martial Arts Vann på Submission - 00:32
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-14
Färdig
Rose Bradley
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Lucas Edwards CAZA BJJ Australia Vann på Submission - 03:13
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-9
Färdig
Kayden Koh
CAZA BJJ Australia
Vann på Submission - 01:43
Felix Noonan Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-6
Färdig
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Vann på Submission - 00:41
Frederick Holmes ALLIANCE LOS ANGELES
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-8
Färdig
Frederico Silk
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Vann på poäng - 03:00
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -33.2kg
(Sunday)
4-12
Färdig
Ethan Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 04:00
Sam Swierkowski LEGACY
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-13
Färdig
Savannah Marsden
Galeb BJJ
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Vann på Submission - 02:48
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
2-4
Färdig
Harry Scott
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på Submission - 01:14
Nitai Reciuga De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-18
Färdig
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Vann på Submission - 00:21
Jake Young Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-18
Färdig
Jayden Kimber
Harrison Robinson Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på poäng - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-10
Färdig
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kayden Koh CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 04:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
4-11
Färdig
Stormy Weston
NOKE MARTAL ARTS
Cruze Miethke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på Submission - 01:38
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-10
Färdig
Siwon Kim
Vann på poäng - 06:00
Dmitri Medvedko Flow Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-13
Färdig
Harrison Jenkins
Galeb BJJ
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på poäng - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-19
Färdig
Thoran Schellhammer
Vann på poäng - 04:00
Brandon Marsden Galeb BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-11
Färdig
Maddoxx Lourenco
LEGACY
Vann på Submission - 02:46
Jonah Waldbaum BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-8
Färdig
Tahlia Shiels
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Zeus Brown LEGACY Vann på Submission - 02:05
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-9
Färdig
Dominic Simpson
Cadoo Martial Arts
Frederico Silk BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Vann på poäng - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-12
Färdig
Hamish Simpson
Cadoo Martial Arts
Pedro Lopes Gracie Barra Noosa Vann på poäng - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-9
Färdig
Andres Alvarado
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 02:26
Jayden Walsh ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
4-15
Färdig
Bronte Wilson
Arianne Knowles-Jones Vann på poäng - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
3-20
Färdig
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Thoran Schellhammer Vann på poäng - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-15
Färdig
Lucas Edwards
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 04:00
Jessica Enstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-16
Färdig
Riley Kapernick
BEAST TRAINING CENTRE
Vann på Submission - 01:19
Elliott Rodrigues CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-6
Färdig
Sean Dixon
Cia Paulista Australia
Hayden Buckman ATOS Australia Vann på poäng - 06:00
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
3-22
Färdig
Madison Godfrey
Base Gracie Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-10
Färdig
Piper Simpson
Cadoo Martial Arts
Leilani Grimsey Vann på Submission - 00:34
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-12
Färdig
Taj Guest
Gracie Barra Noosa
Jonah Waldbaum BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Vann på Submission - 00:32
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-23
Färdig
Kaiya Brown
CAZA BJJ Australia
Jake Wanre Gracie Barra Noosa Vann på Submission - 00:34
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-7
Färdig
Callan Grimsey
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 03:00