Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-23
Finished
Sergio Sugarava Da Silva Junior
LEGACY
Won by points - 05:00
Guido Guimbard ORIGEM JIU-JITSU
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
4-27
Finished
NICOLE COPPES
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 06:00
Breana Park SBG Australia
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Mat 525
Finished
Leo Nannetti
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 04:55
Benjamin Cummins SJJA Team
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 626
Finished
Veronica Dudderidge
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Rachael Vinecombe Will Machado - Comp Team Won by Submission - 00:36
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-22
Finished
Harrison Rourke
Gracie Parramatta
Won by Submission - 05:47
Chad Elliott Gracie Barra
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-20
Finished
Rooman Osmany
Gracie Barra Sydney
Alex Castagna GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-24
Finished
Rafael Segat De Souza
LEGACY
Won by points - 06:00
Max Matzick SJJA Team
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-24
Finished
Aiden Thurloe
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 02:17
Andre Lima Galeb Brothers BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 628
Finished
Brian Duong
LEGACY
Spiros Mavronas MYBJJ TEAM Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Mat 526
Finished
Jordan Erceg
LEGACY
Won by Submission - 00:12
Benjamin Cummins SJJA Team
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
4-28
Finished
Chryselle Meneses
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 06:00
Nicole Jarman GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-24
Finished
Edgard Ferreira
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Marcelo Aveline Gracie Barra Bondi Won by Decision - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-25
Finished
Annie Stewart
LEGACY
Dhuhlasi Sivakumaran ROOTS BJJ Won by Submission - 01:46
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 523
Finished
Sajjad Ali
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Sosefo Sefokuli Will Machado - Comp Team Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-20
Finished
Ben King
Training Grounds
Won by Submission - 02:30
Dylan Nott Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Finished
Jesse Albrighton
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Walkover
Avinash Vasudeva Chave De Ouro
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-25
Finished
Suwit Kimsat
Chave De Ouro
Won by Decision - 06:00
WESLEY PACHECO
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 629
Finished
Chris Ilardo
TEAM FALZON
Tyrell Milo Navarro GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 03:28
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-26
Finished
Marc Wilson-Sachs
Gracie Barra Sydney
Max Matzick SJJA Team Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-24
Finished
Paolo Corpuz
Rafael Torres Dos Santos MYBJJ TEAM Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 529
Finished
Matt Crehan
LEGACY
Eliki Sagoa Gracie Barra Sydney Won by Submission - 01:41
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-25
Finished
Scott Bebbington
Carlson Gracie Team
Whetu Pairama Gracie Barra Sydney Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 627
Finished
Jessica McCarthy
ROOTS BJJ
Danielle Hayes LEGACY Won by points - 06:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-27
Finished
Randall Rayment
Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Won by Submission - 02:31
To be decided
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-25
Finished
Maslah Saeiid
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Sergio Sugarava Da Silva Junior LEGACY
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
4-29
Finished
NICOLE COPPES
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 06:00
Jessie Gunner GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Finished
Jared Zak
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Khosrow Minoo SBG
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-23
Finished
Harrison Rourke
Gracie Parramatta
Won by points - 06:00
Moto Garcia SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 531
Finished
James O'Leary
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Preston Vanden Hooven LEGACY
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-28
Finished
Louis Masciantonio
LEGACY
Won by Submission - 03:06
Alexander Tasios Australia ASBJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 631
Finished
Patrick Ung
Gracie Parramatta
Won by points - 05:00
Nathan Kayrouz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA