Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Finished
Nicholas Chiew
SJJA Team
Won by Walkover
Régis Melo LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-12
Finished
Gabriel Bitti
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Suwit Kimsat Chave De Ouro Won by Submission - 01:58
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 67
Finished
Luca Fraraccio
DC AUSTRALIA
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Won by points - 07:00
Female Gi / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-10
Finished
RUBY MATIC
GRACIE BARRA (USA)
Won by Submission - 03:08
Roxey Kelly
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 510
Finished
Bradley Park
Gracie Barra Shellharbour
Won by points - 06:00
Tom Bingham Clube de Lutas
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-6
Finished
Nobby Kuandyk
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:43
KARL SALVA Gracie Barra (Brazil)
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-9
Finished
EREN DEMIROZ
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Edimar Teixeira GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Walkover
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Finished
Lucas Finch
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Stephen Anderton GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-10
Finished
Varun Mehrotra
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Won by points - 06:00
Henry Chu GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 55
Finished
Alex Carioti
LEGACY
Jack Bainbridge Gracie Barra Sydney Won by points - 08:00
Male No-Gi / Black / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 610
Finished
Lucas Meleep
GARAGE JIU-JITSU
JAKE O'Driscoll Won by Submission - 03:56
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
3-11
Finished
Rodrigo Silva
Lincoln Hancock Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-9
Finished
Gabriel Oliveira
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Lucas Finch Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-13
Finished
Aiden Thurloe
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 00:35
Pedro Campos ORIGEM JIU-JITSU
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
4-9
Finished
Sina Farihizadeh
N/A
Won by points - 08:00
Aleks Stojkovski ROOTS BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 611
Finished
Nicholas Chiew
SJJA Team
Won by Decision - 05:00
Aaron Mcgrath Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-11
Finished
Daniel Moeller
William Bunn Team Perosh MMA Won by Submission - 05:59
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-11
Finished
Kate Caporale
LEGACY
Rayanne Alameddine GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 06:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-7
Finished
Bernardo Zeni
ORIGEM JIU-JITSU
Joshua Lee LEGACY Won by Submission - 02:01
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 511
Finished
Ali Hasbullah
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 06:00
Matthew Reilly GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 612
Finished
Markus Dextegen
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Unknown User Gracie Barra Sydney Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-14
Finished
Jun Choi
LEGACY
Mason Elias Team Perosh MMA Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-14
Finished
Dror Dagan
Gracie Barra
Won by Submission - 03:11
Andrew Jones Gracie Parramatta
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-8
Finished
Colby Allen
Australian Elite Team
MARCELO ZERBETO VANDERSON PIRES JIU JITSU TEAM Won by points - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 512
Finished
Harley Ogden
SJJA Team
Patrick Pike Gracie Barra Sydney Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-12
Finished
Michael Sarthou
LEGACY
Daniel Cardona Quiros MYBJJ TEAM Won by points - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-12
Finished
Claire McDowell
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Kate Caporale LEGACY Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-15
Finished
Andre Lima
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 03:01
John Kim Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Finished
Dean Broedersz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Young Wan Jang MYBJJ TEAM Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 513
Finished
James Donnelly
ROOTS BJJ
John McAleer Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 03:34
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-13
Finished
Alexander Tasios
Australia ASBJJ
Won by points - 07:00
Sam Heihei GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 614
Finished
Unknown User
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Dylan Chresby Gracie Barra Sydney