Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 65
Finished
Brock Kirby
Team Lead
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Won by points - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 56
Finished
OLIVER HANNON
SJJA Team
Bradley Park Gracie Barra Shellharbour Won by points - 06:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-4
Finished
Joshua Lee
LEGACY
Won by Submission - 00:35
Patrick Chen GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-4
Finished
Edimar Teixeira
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Walkover - 06:40
Jordan Benitez Gracie Barra Sydney
Male No-Gi / Purple / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
3-1
Finished
Louis Masciantonio
LEGACY
Won by points - 00:02
Randall Rayment Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-2
Finished
Hasan Abdul-razzak
LEGACY
Colby Allen Australian Elite Team Won by Submission - 01:09
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-3
Finished
Bernardo Zeni
ORIGEM JIU-JITSU
Won by Submission - 00:29
CHRISTOPHER CHANDRADJAYA Clube de Lutas
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-3
Finished
Nobby Kuandyk
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:39
JACK BILLINGHAM Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 57
Finished
George Loh
Chave De Ouro
Ali Hasbullah GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Decision - 06:00
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
1-6
Finished
James Tucker
SJJA Team
Graham Hyland SJJA Team Won by Submission - 02:05
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-6
Finished
Joshua Lee
LEGACY
MARCELO ZERBETO VANDERSON PIRES JIU JITSU TEAM Won by points - 07:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
4-7
Finished
Sina Farihizadeh
N/A
Arnaldo Cardozo GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Submission - 06:13
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-5
Finished
Alexander Tasios
Australia ASBJJ
Won by Submission - 04:47
EREN DEMIROZ GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Mat 63
Finished
John Timbreza
SJJA Team
Andy Randhawa Giant Team Australia Won by Submission - 05:00
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
1-4
Finished
Jeshua McPhail
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 04:17
Ryan Buttita Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-5
Finished
JACK BILLINGHAM
Gracie Barra Sydney
Unknown User ROOTS BJJ Won by points - 08:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 54
Finished
Jack Bainbridge
Gracie Barra Sydney
Won by points - 08:00
Ben Thorne
Male No-Gi / Black / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 68
Finished
Michael Hoffman
ROOTS BJJ
Lucas Meleep GARAGE JIU-JITSU Won by Submission - 03:11
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-5
Finished
Colby Allen
Australian Elite Team
Won by points - 07:00
Bernardo Zeni ORIGEM JIU-JITSU
Female No-Gi / Purple / Adult / -61,0 kg (Light)
(Saturday)
1-3
Finished
Romina Titanti
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 00:26
Wendy Tran Gracie Parramatta
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-6
Finished
Sam Heihei
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 04:15
Edimar Teixeira GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Mat 66
Finished
Robert O'Connell
LEGACY
Won by Submission - 03:08
Brock Kirby Team Lead
Male No-Gi / Black / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-9
Finished
Unknown User
MYBJJ TEAM
Unknown User Won by points - 10:00
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
1-7
Finished
Michael Sison
Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Graham Hyland SJJA Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
4-8
Finished
Aleks Stojkovski
ROOTS BJJ
SAMI-NIZAR BAKI GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 00:55
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-7
Finished
Varun Mehrotra
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Won by Submission - 01:04
Ethen Gamboa GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 58
Finished
Harley Ogden
SJJA Team
Won by Submission - 03:41
Ashley Poole Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Brown / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
1-8
Finished
Mathew Wilken
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Joseph Polden Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by points - 06:00
Male No-Gi / Black / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 69
Finished
JAKE O'Driscoll
Won by Submission - 01:06
Michael Hoffman ROOTS BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-11
Finished
Khan Flett
Gracie Barra Sydney
Ivan Donlic Will Machado - Comp Team Won by Submission - 03:47
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-8
Finished
MARK SCOTT
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 06:00
Daniel Orehek LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 59
Finished
James Donnelly
ROOTS BJJ
Won by points - 06:00
Jay Royal GRACIE HUMAITA AUSTRALIA