Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
5 -22
Finished
Muhammad El Kheir
MYBJJ TEAM
Won by points - 06:00
Billy Paterson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
8 -26
Finished
Sophia Masters
Alliance BJJ Australia
Won by Disqualification (disqualification) - 05:59
Wijdan Osman Gracie Barra West Ryde
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-23
Finished
Kawder Safatli
De Been 100% Jiu Jitsu
Pierce Howell Gracie Barra Sydney Won by Submission - 01:20
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-24
Finished
Wesley Yu
Immersion MMA
David Azubel Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-27
Finished
Adrian Hart
LEGACY
Won by Submission - 02:19
Marcus Bulmaga Bayside BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-25
Finished
Mesut Karadavut
Team Sparta
Won by Submission - 00:33
Tung Dinh Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-23
Finished
Zarhn Swift
Pro-Fitness MMA
Rustam Mukhitdinov Alliance BJJ Australia Won by Submission - 00:44
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-24
Finished
Josh Odgers
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 04:11
Emir Zahovic Arruda BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Finished
Didier Mamet
WOLFLIFE ACADEMY
Won by Walkover
Cobi Jones Gracie Barra Shellharbour
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
8 -27
Finished
Jasmine Whiting
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 02:57
Danie Hudson LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
3-26
Finished
William Chester
Australian Elite Team
Patrick Klisiewicz Frontline Australia Won by Submission - 02:46
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Finished
Alex Brandao
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Walkover
Brandon Bowser De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -24
Finished
Eric Vuong
Australian Elite Team
Mario Rodrigo Marcelino Freitas BJJ Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -24
Finished
Thomas Havik
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 06:00
Albert Truong Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-28
Finished
Ross Wolvey
Australian Elite Team
Won by points - 06:00
Tom Bigg-Wither Chave De Ouro
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
8 -29
Finished
Jacinta Garcia
Australian Elite Team
Hayley Morgan Will Machado - Comp Team Won by Submission - 00:21
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-22
Finished
Leigh Hodge
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Connor Williams Australia ASBJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-21
Finished
Dennis Mazarakis
Immersion MMA
Marshall Hines Carlson Gracie Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -20
Finished
Franco Crismann
Carlson Gracie Team
Won by Disqualification (disqualification) - 04:42
Emil Mutapcic Team Sparta
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
Finished
Pierce Howell
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Nick Goulis Immersion MMA
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -25
Finished
Ash Agahi
Immersion MMA
Jack Jarman Marcelino Freitas BJJ Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Finished
Kane Townsend
DC AUSTRALIA
Won by Walkover
Ronan Goodall Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
5 -23
Finished
Finn Canning
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 05:02
Christopher Nguyen Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-25
Finished
Leo An
Clube de Lutas
Won by Submission - 00:30
Japheth Webb De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
3-27
Finished
Oliver Mounier
Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Guilherme Palmonare De Araujo Lima Australia ASBJJ Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -25
Finished
Ahmed Hassan
Australian Elite Team
Nam Mai Will Machado - Comp Team Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-25
Finished
Josh Odgers
Will Machado - Comp Team
Pierce Howell Gracie Barra Sydney Won by Submission - 02:12
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-30
Finished
Dylan Felton
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jorge Duarte Benther Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -26
Finished
Kye Antone
Base Gracie Jiu-Jitsu
Thomas Van Orsouw MAROCCOLO ACADEMY Won by Submission - 05:11
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-26
Finished
James Fisher
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Won by points - 06:00
Daisuke Kawata De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
5 -24
Finished
Thanh Luu
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 03:07
Ishan Perera Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-33
Finished
Greg Vogels
Gracie Elite Australia
Daniel Torres Cia Paulista Australia Won by Submission - 01:06