Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
12
Finished
Jordan Bull
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 00:20
Bruce Bonner De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
13
Finished
Seth Jurgens
Will Machado - Comp Team
SEAN BYRNE Coringa Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:51
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-8
Finished
Thiago Dias
GOIOERE BJJ TEAM
Won by Submission - 01:06
Jake Hamley De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
1-9
Finished
Nalu Nunes
Coringa Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Olivia Connery De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-10
Finished
Jackson Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Oliver Graham-Helwig De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Sunday)
10
Finished
Lucas Edwards
GOIOERE BJJ TEAM
Jack Dearle BJJ Cartel Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
4-12
Finished
Samson Melody
Won by points - 04:00
Jordan Meyer De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
14
Finished
Bruce Bonner
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Seth Jurgens Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
4-10
Finished
Cooper Hornblow
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:38
Odin Jensen GFTeam Australia
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-12
Finished
Raven Watkins
Will Machado - Comp Team
Jaime Kercheval Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Submission - 00:21
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-7
Finished
Deon Wiese-Papaioannou
GFTeam Australia
Mason Jurgens Will Machado - Comp Team Won by Submission - 00:42
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
4-13
Finished
Kurt Wilson
Formby Turner Will Machado - Comp Team Won by Submission - 02:17
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
2-14
Finished
Charley Huata
Will Machado - Comp Team
Won by points - 04:00
Deegan Miller De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Sunday)
16
Finished
Roentgen Pastor
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:19
Jacob Messenger De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
17
Finished
Mia Bennett
Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Amalia Caldieraro Won by Submission - 00:25
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
4-16
Finished
Seth Arnold
Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Eli Mccarthy Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
15
Finished
Jordan Bull
Will Machado - Comp Team
SEAN BYRNE Coringa Jiu-Jitsu Won by Decision - 03:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-10
Finished
MacKenzie Grant-Fala
Won by points - 04:00
Paige Hart Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-17
Finished
Nazea Grey
Will Machado - Comp Team
Won by points - 04:00
Billy Orton GOIOERE BJJ TEAM
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
3-12
Finished
Zane Murray
GFTeam Australia
Won by Submission - 00:59
Hunter Britten De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
4-11
Finished
Brodi Pimlott
Coringa Jiu-Jitsu
Henrique Peres De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 00:49
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / Above 65,0 kg
(Sunday)
20
Finished
Madeleine Thomson
Coringa Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:39
Tayah Wilson De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-9
Finished
Edward Lopes
Coringa Jiu-Jitsu
Jake Hamley De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
4-14
Finished
Jordan Meyer
De Been 100% Jiu Jitsu
Kurt Wilson Won by Submission - 03:34
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-11
Finished
Maja Lea
Coringa Jiu-Jitsu
Emily Merrin Innovative Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-13
Finished
Isabel Seivwright
Coringa Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:46
Jaime Kercheval Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
4-17
Finished
L.J Tongi
Will Machado - Comp Team
Won by points - 04:00
Paul Hodges De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
2-15
Finished
Cooper Bowman
De Been 100% Jiu Jitsu
Deegan Miller De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 01:30
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
21
Finished
Kane Long
Gracie Barra Burleigh Heads
Rhys Eaton GFTeam Australia Won by Submission - 02:18
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
3-11
Finished
George Jones
Coringa Jiu-Jitsu
Won by Submission
Callum Hughes
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-18
Finished
Thomas Johnston
GOIOERE BJJ TEAM
Caleb Paszko De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 02:22
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-8
Finished
Leandro Machado
Coringa Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Jonah Grey