Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
4-87
Finished
Marcus Stergiou
Gracie Barra Wollongong
Won by points - 05:00
Louis Mosmann GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Finished
Justin Hourn
VT1 Martial Arts Academy
Sebastian Attard Grappling Education Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
3-81
Finished
Jordan Flampoulidis
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Harry Roden CBR MMA Won by Submission - 02:28
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
2-83
Finished
Christopher Ayoub
Team Perosh MMA
Won by Submission
Ivan Nikitin Jiu Jitsu Kingdom
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
Finished
Adam King
WOLFLIFE ACADEMY
Won by Walkover
Dylan Memmolo ROOTS BJJ
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
7 -78
Finished
Jackson Feng
Gracie Barra St Peters Australia
Mathew Ah Chow Gracie Parramatta Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -90
Finished
Nadun Hettiarachchi
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 03:11
Vincent Dinh Integrated Combat Centre
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
6 -83
Finished
Julie Pourtarvirdi
Clube de Lutas
Angela Zhou Gracie Barra West Ryde Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -56,5 kg (Feather)
(Sunday)
Finished
Brittany Herald
Integrated Combat Centre
Sarah Liddle Team Perosh MMA Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
Finished
Michal Fort-Williams
ORIGEM JIU-JITSU
Tom Wate-Bootle Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Won by Walkover
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
8 -83
Finished
Jason Smith
ROOTS BJJ
Won by Walkover
Michael Roberts GUIGO jiu jitsu Oceania
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
8 -85
Finished
Troy Moxon
Gracie Barra Bondi
Jason Smith ROOTS BJJ Won by Submission - 03:03
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
Pablo Arenas
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Chris Kim
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-84
Finished
Pierce Howell
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 02:46
David New Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
4-88
Finished
Pablo Arenas
Will Machado - Comp Team
Paul Dinh Jiu Jitsu Kingdom Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
Finished
Josh Commins
Gracie Barra Shellharbour
Ben Green Team Perosh MMA Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
7 -77
Finished
Saiman Bhandari
Won by points - 05:00
Quentin Xu Integrated Combat Centre
Female No-Gi / White / Adult / -56,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-83
Finished
Qin Lin
Integrated Combat Centre
Won by points - 05:00
Sarah Liddle Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
3-85
Finished
Harrison Howard
Clube de Lutas
Won by points - 05:00
Joel Weston Gracie Barra Shellharbour
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -88
Finished
Elias Elias
Integrated Combat Centre
Adrian Tan ROOTS BJJ Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
Finished
Tom Wate-Bootle
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Ivan Nikitin Jiu Jitsu Kingdom Won by Walkover
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -93
Finished
Adam King
WOLFLIFE ACADEMY
Won by points - 05:00
Kane Gibbons LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
4-89
Finished
Abdelrahman Mohamed
Training Grounds
Marcus Stergiou Gracie Barra Wollongong Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-82
Finished
Parry Emerson
SJJA Team
Won by Decision - 05:00
Nikita Rybak Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
7 -79
Finished
Mathew Ah Chow
Gracie Parramatta
Won by points - 05:00
Conrad Van Dort Gracie Barra Wetherill Park
Female Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -87
Finished
Nadia Frankland
Absolute MMA
Tessa Michniewski Won by points - 07:00
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
Rachel Gaynor
Gracie Barra Sydney
Amanda Galati IMC MARTIAL ARTS CENTER Won by Walkover
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-89
Finished
Arnaud Pascoua
Gracie Barra Carlton
Pierce Howell Gracie Barra Sydney Won by Submission - 03:03
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -91
Finished
Jake Goodrich
VT1 Martial Arts Academy
Joshua Startin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Submission - 02:02
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
4-90
Finished
Gary Cheung
Integrated Combat Centre
Won by Decision - 05:00
Ashish Mathews VT1 Martial Arts Academy
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -92
Finished
Elliott Van Rooyen
Clube de Lutas
Won by Submission - 01:03
Nadun Hettiarachchi Gracie Barra St Peters Australia
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
6 -84
Finished
Angela Zhou
Gracie Barra West Ryde
Amanda Galati IMC MARTIAL ARTS CENTER Won by Submission - 00:50