Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
18
Finished
James McLarnen
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Jack Rudd RCJ MACHADO Won by Submission - 03:50
Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Day 1)
21
Finished
Matthew Becvarov
ROOTS BJJ
Won by points - 04:00
Jack O'Toole Will Machado - Comp Team
Girls Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-21
Finished
Charlotte Gibson
SJJA
JUNEZ LEGASPI Nova Uniao Won by Submission - 00:58
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
18
Finished
Emilio Grados
Gracie Humaita
Riley Byrne Team Perosh MMA Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
17
Finished
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Ethan Whitfield Gracie Barra Won by Submission - 01:09
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-20
Finished
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:37
Sebastian Leim Ortiz Martial Arts Academy
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
17
Finished
Ezekiel Panlaqui
ROOTS BJJ
Kostandinos Panayi Team Perosh MMA Won by Submission - 01:02
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-24
Finished
Oliver Plummer
Gracie Humaita
Won by Submission - 02:10
John Gordon Gracie Sydney
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
2-21
Finished
Lukas Galanto
Gracie Barra (Brazil)
Jordan Saba Gracie Humaita Won by Submission - 00:15
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / 32,2 kg
(Day 1)
16
Finished
Eli Nyholm
Alliance Jiu-Jitsu Australia
Won by Submission - 01:06
Jacob Kluwgant Alliance Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
21
Finished
KEVIN SPENCE
ROOTS BJJ
Won by Submission - 04:18
David Hogan Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-22
Finished
James Dang
Will Machado - Comp Team
Alex Carioti LEGACY Won by points - 08:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
13
Finished
Vu Tran
ROOTS BJJ
Yusuf Chonnoo Chave De Ouro Won by Submission - 02:41
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
17
Finished
Lucas Bernardo
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 00:19
Jayden Hema Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
21
Finished
Mathew Wilken
NOVA UNIAO
Won by Submission - 04:51
Rodrigo De Araujo E Silva Gracie Humaita
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
21
Finished
Dian Nock
Team Perosh MMA
Brian Duong LEGACY Won by points - 05:00
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
18
Finished
Ethan Rolph
Nova Uniao
Yasin Baroudi SJJA Won by points - 04:00
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-22
Finished
Keller Locke-Sodhi
Won by points - 10:00
Werique Oliveira MYBJJ TEAM
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
19
Finished
Joey Rayman
Alliance Jiu-Jitsu Australia
Won by Submission - 01:17
Emilio Grados Gracie Humaita
Male Gi / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
18
Finished
Lucas Meleep
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 03:51
Michael Hoffman ROOTS BJJ
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
20
Finished
Jack Rudd
RCJ MACHADO
Samuel CRAIG Team Perosh MMA Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-23
Finished
Raphael Ferreira Monteiro
Gracie Humaita
Won by points - 05:00
James Townsend GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
18
Finished
Alex Cunningham
SJJA
Won by Submission - 00:27
Ezekiel Panlaqui ROOTS BJJ
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
19
Finished
Conor Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Won by Decision - 04:00
Ethan Rolph Nova Uniao
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
23
Finished
Julian Allotta
ROOTS BJJ
Dylan O'Malley Gracie Barra Won by Submission - 01:36
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
22
Finished
Brian Duong
LEGACY
Nicholas Kotsalidis TEAM FALZON Won by Submission - 03:07
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
22
Finished
Noah Weinberg
Alliance Jiu-Jitsu Australia
Achilles Bakis GRACIE BARRA (USA) Won by points - 04:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
14
Finished
Stephen Long
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Yusuf Chonnoo Chave De Ouro Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-24
Finished
Dylan Connor
Nova Uniao
Won by points - 05:00
Anthony Jurak Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
Finished
Craig Bigelow
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Robert Breedon GARAGE JIU-JITSU Won by Walkover
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
22
Finished
Adam Merhi
ROOTS BJJ
Won by Submission - 02:16
Aden Markou Will Machado - Comp Team