Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
26
Finished
Mitchell Paar
BJJ Coach Marcello C. Monteiro
Won by Submission - 02:10
Edward Suh TEAM FALZON
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
23
Finished
Finn Canning
Nova Uniao
Won by Submission - 00:57
Kester Yau Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
28
Finished
David Pasqualino
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Nate Bills Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
30
Finished
Tomi Kovac
Will Machado - Comp Team
Layden Perish Gracie Humaita Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
26
Finished
KYUNGMIN KIM
Gracie Barra (Brazil)
Terrence White Nova Uniao Won by Submission - 02:03
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
15
Finished
Kaan Olmez
LEGACY
Connor Polias Nova Uniao Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
21
Finished
Anthony Rooskie
Gracie Barra
Won by Submission - 04:18
Adam Yorke Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
27
Finished
Christopher Perry
Gracie Barra (Brazil)
Yanni Alevras TEAM FALZON Won by Submission - 04:27
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-32
Finished
Jennifer Preece
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Won by Submission - 04:35
Alexis Mortimer Gracie Barra
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-29
Finished
James O'Leary
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 00:53
Jake Lubrano Gracie Humaita
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
29
Finished
Chris Callaghan
James Platt Will Machado - Comp Team Won by Submission - 00:43
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-30
Finished
Aaron Stern
LEGACY
Won by Submission - 01:06
Nathan Calingao SJJA
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
27
Finished
Lucas Rosario
Gracie Humaita
Won by points - 05:00
Mitchell Paar BJJ Coach Marcello C. Monteiro
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
32
Finished
Christina Adams
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 05:00
Zoe Cartwright Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
30
Finished
Sione Veikoso
GRACIE HUMAITÁ MANAUS
Won by points - 05:00
Oliver Garas TEAM FALZON
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
32
Finished
Jack Gunton
LEGACY
Tye Collier Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
24
Finished
Phillip Liao
Gracie Humaita
Finn Canning Nova Uniao Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-31
Finished
Tobi Moffat
Nova Uniao
Petar Kovac Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-29
Finished
James O'Leary
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 02:13
Steve Kim Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
28
Finished
Ray Nolan
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 01:32
Sean Walton Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
31
Finished
Jake Fuller
LEGACY
David Pasqualino GARAGE JIU-JITSU Won by points
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-32
Finished
Alex Witherden
Nova Uniao
Jackson Bailey GRACIE HUMAITA Won by Submission - 04:18
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-34
Finished
Regan Lee
Will Machado - Comp Team
Thien Nguyen Australian Elite Team Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
30
Finished
Brad Weston
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Christian Capito Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 03:01
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
27
Finished
James Carlin
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:01
KYUNGMIN KIM Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
29
Finished
Brett Gibson
SJJA
Walid Kouatly ROOTS BJJ Won by points - 05:00
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
33
Finished
Jessica Lloyd
LEGACY
Won by points - 05:00
Zoe Cartwright Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
28
Finished
Layden Perish
Gracie Humaita
Won by Submission - 01:00
Nicholas Kotsalidis TEAM FALZON
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
31
Finished
Nizio Rosa
Gracie Humaita
Won by Submission - 02:51
Nathan Willett Nova Uniao
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-33
Finished
Aaron Stern
LEGACY
Won by Submission - 01:29
Petar Kovac Will Machado - Comp Team
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
30
Finished
Lara Rowlands
KINETIC MARTIAL ARTS
Won by Submission - 03:43
Elenoa Tupou Lauhingoa Grappling Education
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Day 1)
29
Finished
Sam Smith
Gracie Barra (Brazil)
Suzanne Johnson Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Submission - 02:03