Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-17
Finished
MOON KWON LEE
SJJA Team
Won by Submission - 04:50
William Malik Grappling Education
Female Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
1-21
Finished
Cindy Jeong
Gracie Barra Pymble
Won by points - 05:00
Micah Maglaya Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Finished
Aaron Megaw
Grappling Bros / GFTeam
Troy Khamis Clube de Lutas Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-13
Finished
Sean Creagh
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Disqualification (disqualification)
Matt Mcgowen Gracie Humaita Artarmon
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
2-26
Finished
Victor Shergill
Gracie Barra Sydney
Baylee Harris Gracie Barra Wollongong Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-20
Finished
James Van Der Donk
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Matthew Kannan Ultimate Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-19
Finished
Owen Boyd
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Ngatokoa Hewett Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Finished
Brock Cope
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Shahab Ghaem Maghami Team Perosh MMA Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-14
Finished
Casey Gilligan
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 03:56
Jason Blesing Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-18
Finished
Jarren Dang
Ultimate Jiu Jitsu
SJ Park Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-18
Finished
Ryan Decker
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Gabriel Asatryan Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-15
Finished
Ali Ali
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Zaid Suprianto GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
1-22
Finished
Amanda Keast
Dark Carnival
Shiho Mitkovska SJJA Team Won by Decision - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-19
Finished
Shareef Ibrahim
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
MOON KWON LEE SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Finished
Qiankuo Tang
Team Perosh MMA
Won by Walkover
William Cox GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-29
Finished
Joseph Hannoun
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 04:32
Lachlan Santiago SJJA Team
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
Finished
Alan O'Brien
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
Emmanuel Filipakis GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-28
Finished
Shahab Ghaem Maghami
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:08
Ethan Quinn Gracie Barra Shellharbour
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-21
Finished
Julie Pourtarvirdi
Clube de Lutas
Sophiane Scheinecker Gracie Barra Sydney Won by Submission - 02:42
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-23
Finished
Chris White
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Nick Pan Gracie Barra Carlton
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-17
Finished
Troy Khamis
Clube de Lutas
Amir Bassam GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-16
Finished
Sean Creagh
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Jason Hailes SBG Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-30
Finished
Steve Smyth
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Lachlan Santiago SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-19
Finished
Qiankuo Tang
Team Perosh MMA
Won by Submission - 04:13
David Kyrillos Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
Finished
Luke Davison
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Emmanuel Filipakis GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-20
Finished
SJ Park
Team Perosh MMA
Shareef Ibrahim Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-21
Finished
Alan O'Brien
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 01:29
Luke Davison Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-20
Finished
Adam King
WOLFLIFE ACADEMY
Won by points - 05:00
Owen Boyd Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -36,20 kg
(Saturday)
Finished
Ayla Price
Team Perosh MMA
Olivia Phair-Tello Gracie Barra Bondi Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-32
Finished
Alexander Kostakis
Team Lead
James Miskin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Submission - 02:37
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-22
Finished
Leo An
Clube de Lutas
Daniel Moeller SJJA Team Won by Submission - 01:05
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-22
Finished
Mathew Davies
SJJA Team
Won by points - 05:00
Martin Hungerford Gracie Barra Bondi