Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-77
Finished
Angus Boland-Fitzgerald
SASSOM MMA
Won by Walkover
Hayden Bailey Cia Paulista Australia
Male No-Gi / Brown / Master 1 (30+) / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
1-1
Finished
Sol Slattery
Gracie Barra Burleigh Heads
Jazlyn Smart Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Won by points - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-1
Finished
Quintin Barnard
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 02:00
Phoebe McDonald Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-2
Finished
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 02:41
Martin Rosma Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
1-2
Finished
Gr8ness Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Won by Submission - 00:30
Luca Sandberg
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-2
Finished
Reef Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 03:00
Grayson Hogan Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-4
Finished
Amira Khalil
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Yves Sabre Lebdeh Won by Submission - 00:11
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-2
Finished
Jordan Van Der Walt
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:54
Navarro Paita Broz Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-4
Finished
Kaito Tamura
Gracie Barra Sydney
Won by points - 03:00
Tala Brebner TA | BYRON BAY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-1
Finished
Thomas Clarke
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Bodhi Fletcher Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-1
Finished
Tulley Sandberg
Won by points - 03:00
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-3
Finished
Jordan Hoi
Gracie Barra Burleigh Heads
Alessandro Imamura TA | BYRON BAY Won by Submission - 00:25
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
1-3
Finished
Jazlyn Smart
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Gr8ness Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise Won by Submission - 00:44
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-6
Finished
Jemma Parr
Team Lead
Won by points - 03:00
Oliver Houwen Cadoo Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-4
Finished
Reef Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 03:00
Tarrick Davidson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-5
Finished
Rhys Radovcic
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Luca George
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-5
Finished
Cha2x Haynes
Australian Elite Team
Won by Submission
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-3
Finished
Tulley Sandberg
Won by points - 03:00
Jordan Van Der Walt CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-5
Finished
Alessandro Imamura
TA | BYRON BAY
Won by points - 03:00
Lucas Conde Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-7
Finished
Andy Vitale-Cahill
BJJ Lotus Club
Jed Anderson Team Lead Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
3-7
Finished
Achilles Akauola
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Agusto Paita Broz Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-7
Finished
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 02:16
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-6
Finished
Kaito Tamura
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 00:41
Rhys Radovcic Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-4
Finished
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by points - 03:00
Thierry Adam Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-6
Finished
Maya Sandberg
Won by points - 03:00
Melissa Clarke Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-10
Finished
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 00:25
Phoenix Williams Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-6
Finished
Reef Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Alessandro Imamura TA | BYRON BAY Won by Submission - 00:55
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-8
Finished
Jed Anderson
Team Lead
Won by Submission - 02:50
Oliver Mallet Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
2-8
Finished
Sienna George
Ivy Lesa Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00