Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -68
Finished
Jack Fogel-Watkins
Gracie Barra Bondi
Won by points - 06:00
David Valdespino GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
1-72
Finished
Lucas Combes
SJJA Team
John Sherman Ultimate Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-70
Finished
Adam A
Alliance BJJ Australia
Won by points - 05:00
Leslie Mei Team Perosh MMA
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
8 -60
Finished
Melanie Farry
Team Perosh MMA
Won by Submission - 03:16
Alex Dennis De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -67
Finished
Jaemin Yoo
MYBJJ TEAM
Hussein Chohan Gracie Barra West Ryde Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-67
Finished
Patrick Chen
Gracie Botany
Christian Capito WOLFLIFE ACADEMY Won by Submission - 04:29
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -65
Finished
Max Voulgaris
Gracie Humaita Artarmon
Won by Submission - 03:26
Philippe Azevedo GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
8 -62
Finished
Maurice Crowley
SJJA Team
Richard Quintana Clube de Lutas Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-61
Finished
Paulo Guimaraes
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 04:34
Luis Robalino GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -69
Finished
Didier Mamet
WOLFLIFE ACADEMY
Tam Tokcan Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:12
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-71
Finished
Nathan Smith
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 05:00
Juan Vezzaro LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -68
Finished
Youngwoo Kim
MYBJJ TEAM
Pedro Queiroz Gracie Barra Burleigh Heads Won by Submission - 03:58
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-69
Finished
Benjamin Schembri
Training Grounds
Deklan Hewett Gracie Barra Central Coast Won by Submission - 01:11
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
1-73
Finished
Armen Alexander
LEGACY
James Griffiths Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-72
Finished
PABLO ARAUJO
SJJA Team
RODOLFO CAMPANI NYGAARD Gracie Barra Carlton Won by Submission - 00:51
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Finished
Maurice Crowley
SJJA Team
Josh Rose GARAGE JIU-JITSU Won by Walkover
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -65
Finished
Joey Huang
Alliance BJJ Australia
Georgia Simic GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 03:27
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -64
Finished
Nikita Svechnikov
Grappling Bros / GFTeam
Harry Stankovic Pacheco Jiu Jitsu Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-70
Finished
Dallas Carlos
Gracie Barra Wetherill Park
Nicholas Messina GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 07:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -66
Finished
Layla Alameddine
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Decision - 05:00
Sarah Alameddine GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-75
Finished
Jaemin Yoo
MYBJJ TEAM
Matthew Aboud Gracie Parramatta Won by Submission - 06:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -71
Finished
D'Artanien Muj
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Alex Lee Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-57
Finished
Ifalemi Sau-Paea
Gracie Botany
Won by points - 06:00
Peter Taateo LEGACY
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-68
Finished
Finn Canning
Grappling Education
Won by Submission - 03:08
Christian Capito WOLFLIFE ACADEMY
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -70
Finished
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 06:00
Jack Fogel-Watkins Gracie Barra Bondi
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -69
Finished
Hussein Chohan
Gracie Barra West Ryde
Won by points - 06:00
Pedro Queiroz Gracie Barra Burleigh Heads
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -66
Finished
Max Voulgaris
Gracie Humaita Artarmon
Won by points - 05:00
Arthur Mihail GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
8 -63
Finished
Jason Edwards
UFC Gym Australia BJJ
Won by Submission - 04:14
Richard Quintana Clube de Lutas
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-73
Finished
Ryan Walsh
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 05:00
PABLO ARAUJO SJJA Team
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-75
Finished
Michael De Marco
Team Perosh MMA
Won by Submission - 05:28
Murilo Camargo Gracie Barra St Peters Australia
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -67
Finished
Paul Touma
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Oliver Takiveikata Gracie Parramatta Won by Submission - 04:09
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-78
Finished
Andika Chandra
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Jordan Larnach SJJA Team