Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
8 -8
Terminé
Stanley Huang
ROOTS BJJ
Gagné par soumission - 01:17
Jaxon Brown
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -11
Terminé
Leander Gagliardi
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Maximus Ososkov ROOTS BJJ Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
8 -9
Terminé
Max Chen
SJJA Team
Gagné par soumission - 02:23
Tony Lahood High Rollers
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-6
Terminé
Anjiro Kazuno
SJJA Team
Kingston Hsieh Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
Terminé
Jacob Teh
SJJA Team
Gagné par forfait
Jayden Pan Gracie Barra Carlton
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
1-3
Terminé
Daphne Patterson
Gracie Barra Sydney
Gagné par points - 02:00
Eve Tancin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
6 -4
Terminé
Thien Maeda
Gracie Barra Bondi
Gagné par soumission - 00:55
Jacob Teh SJJA Team
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -9
Terminé
Amaris Villanueva
Gracie Barra Sydney
Gagné par soumission - 01:30
Henry Tinker Gracie Barra
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
5 -11
Terminé
Rose Perrone
GARAGE JIU-JITSU
Gagné par points - 03:00
Angele Dowad Alliance BJJ Australia
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -6
Terminé
Tommy Mulligan
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Unknown User Gracie Barra Bondi Gagné par soumission - 01:42
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-7
Terminé
Liam Fagan
SJJA Team
Marlon Dubois SJJA Team Gagné par points - 03:00
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
Terminé
Callum Lee
SJJA Team
Gagné par forfait
Quinn Mortimer Gracie Barra Central Coast
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
8 -10
Terminé
Marco Santillana
ROOTS BJJ
Gagné par points - 03:00
Stanley Huang ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
1-4
Terminé
Yves Sabre Lebdeh
Daphne Patterson Gracie Barra Sydney Gagné par points - 02:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -7
Terminé
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Gagné par soumission - 00:11
Sebastian Liesk Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
5 -9
Terminé
Thor De Bruin Guimaraes
ROOTS BJJ
Jack Vella SJJA Team Gagné par soumission - 01:22
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -12
Terminé
Maximus Ososkov
ROOTS BJJ
Gagné par points - 03:00
Zander Astudillo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 22 kg
(Sunday)
2-2
Terminé
Wilson Huo
ROOTS BJJ
Dylan Matsuura Gracie Barra Sydney Gagné par décision - 02:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-5
Terminé
Marius Critelli
Grappling Bros / GFTeam
Ethan Zhang SJJA Team Gagné par soumission - 02:01
Girls Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
5 -14
Terminé
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Gagné par soumission - 02:36
Zoe Law Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-8
Terminé
Kingston Hsieh
Gagné par points - 03:00
Marlon Dubois SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
6 -9
Terminé
Sienna Caruana
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gagné par points - 03:00
Vera Naumoska ROOTS BJJ
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
Terminé
Emma Hristopanos
Gracie Barra Sydney
Gagné par forfait
Andre Hunter Pacheco Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 22 kg
(Sunday)
2-3
Terminé
Ali Halawi
Gracie Barra St Peters Australia
Dylan Matsuura Gracie Barra Sydney Gagné par points - 02:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
5 -10
Terminé
Jake Lapi
Team Perosh MMA
Gagné par soumission - 00:14
Jack Vella SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 25 kg
(Sunday)
4-5
Terminé
Sophia Yordi
Gracie Barra Sydney
Gagné par points - 02:00
Emma Teran ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
5 -12
Terminé
Amy Stace
Gracie Barra Sydney
Gagné par points - 03:00
Angele Dowad Alliance BJJ Australia
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-6
Terminé
Ethan Zhang
SJJA Team
Gagné par soumission - 02:04
Maxim Nichelmann ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
8 -13
Terminé
Chiara Teremi
Gracie Barra Sydney
Gagné par points - 03:00
Kori Zhong ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -8
Terminé
Unknown User
Gracie Barra Bondi
Dante Barbanera Team Perosh MMA Gagné par soumission - 00:25
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -14
Terminé
Cayless Duroux
Gracie Barra Sydney
Gabriel Pantos ROOTS BJJ Gagné par points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-7
Terminé
Liam Baker
Gracie Barra Shellharbour
Aston Griggs ROOTS BJJ Gagné par points - 03:00