Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
終了
Athena Kerr
One Purpose BJJ
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Walkover
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
終了
Indigo Porter
ATOS Australia
Won by Walkover
Athena Kerr One Purpose BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
終了
Simon Horridge
5th Wave MMA
James Ballantyne BJJ Lotus Club Won by Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
終了
David Critchley
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Walkover
Adam Herbert Gracie Barra Burleigh Heads
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
終了
Lee G
Galeb Brothers BJJ
Will Dodds Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Walkover
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
終了
Cameron Allen
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Lee G Galeb Brothers BJJ
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
終了
Mathew Wann
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Simon Horridge 5th Wave MMA
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
終了
Simon Hogarth
SASSOM MMA
Corey Roberts De Been 100% Jiu Jitsu Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -97.5 kg (Super heavy)
(Sunday)
終了
Travis Mallett
Cia Paulista Australia
Won by Walkover
David Critchley Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
3-1
終了
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Elise Grimsey Won by Submission - 00:14
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-4
終了
Brayden Furlong
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 02:32
Kimberley White Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-2
終了
Braxton Birchell
ATOS Australia
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 00:40
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-5
終了
Georgia Wills
Galeb Brothers BJJ
Slade Miethke 5th Wave MMA Won by Submission - 00:41
NO SUBS Kids Gi / Junior III (12yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
1-1
終了
Maximus Ware
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:40
Lachlan Allen Will Machado - Comp Team
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-3
終了
Oscar Ware
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Braxton Birchell ATOS Australia Won by points - 03:00
NO SUBS Kids Gi / Junior III (12yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-2
終了
Kayden Koh
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:48
Jaxon Keary Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-1
終了
Griffin Ngauma
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 03:00
Lilyannah Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
2-3
終了
Louise Wanre
Gracie Barra Noosa
Won by points - 03:00
Mya Gracie Pearce Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-5
終了
Isabella Allen
Will Machado - Comp Team
Ameliah Appo-Slocombe Galeb Brothers BJJ Won by points - 03:00
NO SUBS Kids Gi / Junior III (12yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-3
終了
Dominic Vu
One Purpose BJJ
Noah Asman Alliance BJJ Australia Won by points - 04:00
Kids Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-1
終了
Kaito Tamura
Gracie Barra Sydney
Won by points - 02:00
Sebastian Brent Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-9
終了
Kobe Peirce
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa Won by Submission - 00:11
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-6
終了
Paulo Uhl
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 03:00
Georgia Wills Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-2
終了
Sonny Pritchard
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kobe Wicks Alliance BJJ Australia Won by Submission - 01:48
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-2
終了
Caesar Bilek
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 00:56
Lilyannah Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-6
終了
Brayden Furlong
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba Won by points - 03:00
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-4
終了
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 02:00
Braxton Birchell ATOS Australia
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-8
終了
Matthew Nicholson
The Academy of Grounding
Zak Knoth Base Gracie Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:28
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-8
終了
Amity Cox
Galeb Brothers BJJ
Miu Nakamura Axis Jiu-Jitsu Academy Australia Won by points - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-6
終了
Alex Seidler
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:33
Ben Horridge 5th Wave MMA
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-3
終了
Griffin Ngauma
Galeb Brothers BJJ
Caesar Bilek Galeb Brothers BJJ Won by points - 03:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-9
終了
Blade Maddren
Base Gracie Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Billy Paterson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL