Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
1 -25
Afgelopen
Daniel Castles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Shaun Hurley Unity MMA Gewonnen via Overgave - 06:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-34
Afgelopen
James Fisher
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Christos Minas Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -32
Afgelopen
Ryan Gibson
DC AUSTRALIA
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Gewonnen via Overgave - 01:21
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
8 -35
Afgelopen
Kimberley Almeida
Gewonnen via Punten - 06:00
Chryselle Meneses GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6 -33
Afgelopen
Max Viney
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Overgave - 04:10
Nelson Lay De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -31
Afgelopen
Liam McGrath
Australian Elite Team
Ivan Donlic Will Machado - Comp Team Gewonnen via Overgave - 02:25
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -29
Afgelopen
Luca Fraraccio
DC AUSTRALIA
Hamza Akyurt Australian Submission Academy Gewonnen via Punten - 07:00
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Alex Rare
Australian Elite Team
Andy Randhawa Giant Team Australia Gewonnen via Walkover
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -34
Afgelopen
Daniel Ha
Absolute MMA
Sean Macfarlane Galeb BJJ Gewonnen via Overgave - 02:20
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3 -28
Afgelopen
DANIEL KENNEDY
Limitless MMA
Gewonnen via Overgave - 01:57
Linzey Beister SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
1 -26
Afgelopen
Lucas Meleep
GARAGE JIU-JITSU
Gabriel Muniz Gracie Elite Australia Gewonnen via Punten - 10:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-31
Afgelopen
Joshua O'Donnell
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Overgave - 02:09
Stefan Todorovic Immersion MMA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2 -32
Afgelopen
William Bunn
Team Perosh MMA
Gewonnen via Overgave - 00:50
Thomas Maine Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -36
Afgelopen
Felix Will
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Overgave - 01:08
Unknown User
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
8 -37
Afgelopen
Sofia Blom
Absolute MMA
Gewonnen via Overgave - 04:48
Shenae McEwan Gracie Barra (Brazil)
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3 -29
Afgelopen
Abhi Kalia
Australian Elite Team
Kevin Vargordi Coach Marcel Leteri Gewonnen via Punten - 05:00
Male Absolute Gi / Purple / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Andrew Sheridon
Marcelino Freitas BJJ
Daniel Lucev Will Machado - Comp Team Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-35
Afgelopen
Raymond Timms
Gracie Elite Australia
Gewonnen via Overgave - 03:28
Luke Galletti Cia Paulista Australia
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2 -35
Afgelopen
Penny Tang
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Punten
Te Ana Goeree Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Diego Queiroz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Walkover
Thiago Moreira Fonseca Ortiz LEGACY
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
5 -28
Afgelopen
Meng Chua
Johnny Armstrong Australian Elite Team Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -35
Afgelopen
Sean Macfarlane
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 07:00
Samil Atlihan Australian Elite Team
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8 -34
Afgelopen
Emma Metcalf
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Punten - 06:00
Veronica Dudderidge Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
6 -37
Afgelopen
LUKE SMITH
HUGH FLETCHER GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 05:23
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-36
Afgelopen
Unknown User
De Been 100% Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 03:16
James Fisher Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Brad Thomson
DC AUSTRALIA
Andy Randhawa Giant Team Australia Gewonnen via Walkover
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
1 -27
Afgelopen
Uros Culic
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 09:13
Shaun Hurley Unity MMA
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -30
Afgelopen
Hamza Akyurt
Australian Submission Academy
Gewonnen via Punten - 07:00
William Stevenson De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
3 -32
Afgelopen
Alicia Spurr
Coach Marcel Leteri
Gewonnen via Punten - 05:00
Libby Wilmot Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-38
Afgelopen
Steven Arnold
GARAGE JIU-JITSU
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Jacob Chacko Immersion MMA
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
8 -36
Afgelopen
Kimberley Almeida
Brionii Cuskelly Absolute MMA Gewonnen via Overgave - 03:20
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -33
Afgelopen
Siraj Soufi
Australian Elite Team
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)