Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-34
Afgelopen
Richard Gazal
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Ayman Jomaa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 02:32
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7-26
Afgelopen
Ryan Gallagher
Gracie Barra Bondi
Alex Flint Clube de Lutas Gewonnen via Overgave - 01:00
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-37
Afgelopen
Frank Cuiuli
Gracie Barra Sydney
Gewonnen via Punten - 05:00
Adam Waldie Alliance BJJ Australia
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8-28
Afgelopen
Jordan Hancock
Gracie Parramatta
Gewonnen via Overgave - 04:25
Arianna Mamaku Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7-25
Afgelopen
Mitch Harrison
Integrated Combat Centre
Arthur Mihail GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 01:34
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-39
Afgelopen
Hong Jin Tan
Double Dragon Martial Arts Gym
Hovsep Egulian Gracie Humaita Artarmon Gewonnen via Overgave - 04:55
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-36
Afgelopen
Toby Besedic
Gracie Barra Orange
Gewonnen via Overgave - 00:34
Nicholas Coppes Ultimate Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5-27
Afgelopen
Lawson Reedie
Team Perosh MMA
Hasan Farhat GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-33
Afgelopen
Daniel Cester
Alliance BJJ Australia
Nick Pan Gracie Barra Carlton Gewonnen op Beslissing - 05:00
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
8-26
Afgelopen
Ava Goharinasab
SJJA Team
Gewonnen via Overgave - 02:38
Charlotte Griffin Gracie Barra Hornsby
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7-27
Afgelopen
Alex Flint
Clube de Lutas
Ryan Williams BONDI JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Overgave - 02:09
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-37
Afgelopen
Daniel La
Gracie Barra Sydney
Renato Seixas GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-25
Afgelopen
Max Voulgaris
Gracie Humaita Artarmon
Gewonnen via Punten - 05:00
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-35
Afgelopen
Jesse Raymond
Ultimate Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Rory Hopkins Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-37
Afgelopen
Baylee Harris
Gracie Barra Wollongong
Gewonnen via Punten - 05:00
Anastasi Kostanti Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6-32
Afgelopen
Corey Whitley
Team Perosh MMA
Trent Rogers Will Machado - Comp Team Gewonnen via Overgave - 01:51
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Afgelopen
Marc Chaussivert
LEGACY
Jacob Larcinese IGOR MMA SYDNEY Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-38
Afgelopen
Matthew Phung
High Rollers
Gewonnen via Punten - 05:00
Rajiv Sharndil Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-38
Afgelopen
Daniel Lê
Gracie Barra Carlton
Gewonnen via Punten - 05:00
Adam Waldie Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
8-30
Afgelopen
Scott Gilhooly
Team Perosh MMA
Jamie Mcauslan Gracie Barra Carlton Gewonnen via Overgave - 00:44
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8-29
Afgelopen
Liliane Tan
Integrated Combat Centre
Gewonnen via Punten - 05:00
Jordan Hancock Gracie Parramatta
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5-28
Afgelopen
Adam Ramadi
Ultimate Jiu Jitsu
Omar Ali GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-40
Afgelopen
Unknown User
High Rollers
Gewonnen via Punten - 05:00
Hovsep Egulian Gracie Humaita Artarmon
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7-28
Afgelopen
Blair Richardson
Gracie Barra Bondi
Elliot Serhan Team Norton BJJ Gewonnen op Beslissing - 05:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-38
Afgelopen
Lyman Juli
MYBJJ TEAM
Elias Swaiy Integrated Combat Centre Gewonnen via Overgave - 00:01
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-40
Afgelopen
Adam King
WOLFLIFE ACADEMY
Robert Flett LEGACY Gewonnen via Overgave - 03:27
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5-29
Afgelopen
Zack Young
LEGACY
Paul Touma GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 00:32
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-34
Afgelopen
Dimitri Damman
SJJA Team
Daniel Cester Alliance BJJ Australia Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-39
Afgelopen
Stephen Kim
MYBJJ TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Takumi Imahoko Training Grounds
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
Afgelopen
Nick Pan
Gracie Barra Carlton
Daniel Cester Alliance BJJ Australia Gewonnen via Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7-30
Afgelopen
Braden Kurtz
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 03:59
Connor Sangster Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-41
Afgelopen
Jacob Larcinese
IGOR MMA SYDNEY
Gewonnen via Punten - 05:00
Harrison Teasel Will Machado - Comp Team