Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-9
Ferdig
SIMON CHANDRA
SJJA Team
Seier på submission - 05:19
Thomas Havik De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-9
Ferdig
Max Binder
Marcelino Freitas BJJ
Seier på submission - 06:03
Jamie Jaja SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-9
Ferdig
Jonathan Lagos
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Nelson Lanfear SJJA Team Seier på submission - 03:37
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
1-9
Ferdig
Shane Wescott
Braddah Jiu Jitsu
Daniel Holohan Gracie Barra West Ryde Seier på submission - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-7
Ferdig
Martin Melecchi
Braddah Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
ALEXANDRE ITAPARICA ORIGEM JIU-JITSU
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
8-8
Ferdig
Adrian Hart
LEGACY
Seier på submission - 02:03
Peter Gallen Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -100.5 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-10
Ferdig
Cameron Grant
Galeb BJJ
Seier med poeng - 06:00
Te Wera Hauraki Mihaere Gracie Parramatta
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-11
Ferdig
Michel Mendes
Giant Team Australia
Seier med poeng - 05:00
Breno Lima Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
Ferdig
Tony Pycroft
Team Perosh MMA
Seier på Walkover
George Atton Gracie Parramatta
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6-9
Ferdig
Nathan Calingao
SJJA Team
Seier på submission - 03:22
Julian Tsitsos Team Perosh MMA
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-11
Ferdig
Murilo Thiago Da Silva
SJJA Team
Wilson Ng Gracie Barra Sydney Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-12
Ferdig
Daniel Orehek
LEGACY
Jacob Assi Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
1-11
Ferdig
Jamie Maloney
Pacheco Jiu Jitsu
Seier på submission - 05:00
David Hyslop GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-15
Ferdig
Unknown User
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Brandon Bowser De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-11
Ferdig
David Rutherford
Galeb BJJ
Seier på submission - 03:01
Patryk Kelly SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-10
Ferdig
Jordan Epifania
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Daniel La Gracie Barra Sydney Seier på submission - 02:03
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
2-12
Ferdig
Giacomo Graziano
SJJA Team
Seier på submission - 01:59
Murilo Zilli Gomes De Carvalho Alliance BJJ Australia
Male Gi / Purple / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-13
Ferdig
David Morley
LEGACY
FAISAL BAKHTIAR Marcelino Freitas BJJ Seier på submission - 02:32
Male Gi / Purple / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-13
Ferdig
Felipe Godoy
GARAGE JIU-JITSU
Seondong Kim Kronos BJJ Seier på submission - 02:46
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-8
Ferdig
Giancarlo Baratela
SJJA Team
Seier med poeng - 05:00
Daniel Eishou GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-14
Ferdig
Arnaud Pascoua
Gracie Barra Carlton
Seier på submission - 01:57
Steve Brown Ultimate Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
2-13
Ferdig
Stefan Comar
DOMINANCE MMA
James Boccalatte Gracie Barra Wetherill Park Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:53
Female Gi / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
8-14
Ferdig
Kyla Bolterstenj
Pacheco Jiu Jitsu
AMY Friedrich Onya Martial Arts Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-11
Ferdig
Akash Phago
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Youngwoo Kim MYBJJ TEAM Seier på submission - 03:33
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-10
Ferdig
Jaemin Yoo
MYBJJ TEAM
SIMON CHANDRA SJJA Team Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-11
Ferdig
Jose Hernandez
LEGACY
Seier på submission - 02:34
John Swilks GRACIE BARRA CARINGBAH
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-12
Ferdig
James Donnelly
Ultimate Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Daniel Fortunato SJJA Team
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-12
Ferdig
Edgar Acevedo
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 01:53
David Rutherford Galeb BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Ferdig
Kyle Ferguson
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Cobi Jones Gracie Barra Shellharbour Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-12
Ferdig
Myles Pritchett
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 05:30
Paul Pham SJJA Team
Male Gi / Purple / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-11
Ferdig
Max Binder
Marcelino Freitas BJJ
Seier på submission - 04:48
Marwan Sefian LEGACY
Male Gi / Black / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-7
Ferdig
Vinicius Soares
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gabriel Bischoff Grappling Bros / GFTeam Seier på submission - 10:00