Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-81
Ferdig
Matthew Brickley
Renegade Grappling
David Williams Cia Paulista Australia Seier på submission - 02:24
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-71
Ferdig
Philip Ward
LEGACY
Seier med poeng - 05:00
Jess Rippingale Temple Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
1-74
Ferdig
Dave Kapa
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier med poeng - 05:00
Elson Pinho LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-82
Ferdig
Kian Nel
Temple Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:07
Lachlan Smythe Cia Paulista Australia
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-77
Ferdig
Matthew Eckford
Grey Wolf Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:15
Robert Kennedy
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light Feather)
(Sunday)
4-74
Ferdig
Reece Hames
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 04:26
Walter Pick The Academy of Grounding
Female No-Gi / White / Adult / -56.5 kg (Feather)
(Sunday)
3-79
Ferdig
Rhea Laverock
Chess Club Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:55
Madison Brigg The Collective Grappling Company
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-75
Ferdig
Ewan Wright
Chess Club Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Frank Sandberg GFTeam Sunshine Coast
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-83
Ferdig
David Williams
Cia Paulista Australia
Seier med poeng - 05:00
Grant Mealey LEGACY
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-78
Ferdig
Christian Swanepoel
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier med poeng - 05:00
Anthony Costa
Female Gi / White / Master 1 (30+) / Above 79.3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
4-72
Ferdig
Maryanne Kibble
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 04:39
Hannah Dalby LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-77
Ferdig
Ricardo Puentes
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 05:07
Ben Ridler Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / Above 97.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
3-80
Ferdig
Api Mauala
Chess Club Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:39
Vic Paniora
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-79
Ferdig
Mick Behan
Temple Jiu Jitsu
Matthew Eckford Grey Wolf Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 01:09
Male Gi / Brown / Adult / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
4-77
Ferdig
Nick Duncan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gary Wilkinson The Collective Grappling Company Seier på submission - 04:09
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-84
Ferdig
Kian Nel
Temple Jiu Jitsu
Jeff Mariano Chess Club Jiu-Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:30
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-80
Ferdig
Beau Jagoe
CAZA BJJ Australia
Seier på submission - 04:00
Christian Swanepoel Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Lineu Oliveira
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Elson Pinho LEGACY Seier ved dommeravgjørelse - 00:03
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-81
Ferdig
Ethan Phillips
Renegade Grappling
Seier med poeng - 06:00
Isaac Hutchings Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-73
Ferdig
Taylor Pask
Temple Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Philip Ward LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-86
Ferdig
David Williams
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 01:47
Jeff Mariano Chess Club Jiu-Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-83
Ferdig
Flavio Trapani
The Academy of Grounding
Seier med poeng - 06:00
Jack Metherall Galeb BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-75
Ferdig
Casey Swan
Galeb BJJ
Seier på submission - 05:36
Matthew Kinnane The Collective Grappling Company
Male No-Gi / White / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-88
Ferdig
Nick Copete
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Mathew Willetts TA | BYRON BAY Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-82
Ferdig
Noe Gouguenheim
Flow Martial Arts Kingscliff
Seier på submission - 04:29
Iben Gueichatureo LEGACY
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-84
Ferdig
Reece Hames
Cia Paulista Australia
Lucas Haines LEGACY Seier på submission - 00:49
Male No-Gi / Brown / Master 4 (46+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-90
Ferdig
Scott Gist
Crazy Team Australia
Mick Behan Temple Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 4 (46+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-76
Ferdig
Andrew Koehler
Temple Jiu Jitsu
Darren Guest Gracie Barra Noosa Seier på submission - 01:30
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-85
Ferdig
Ethan Phillips
Renegade Grappling
Seier på submission - 01:16
Mathias Martin Cia Paulista Australia
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
2-87
Ferdig
Drew Hyde
Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Isaac Storr UFC GYM ASHMORE
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-81
Ferdig
Seth Husson
Temple Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:24
David Galea Galeb BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-79
Ferdig
Ricardo Puentes
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Jack Metherall Galeb BJJ Seier på submission - 03:42