Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Sunday)
1-8
Ferdig
Oscar Robins
Gracie Barra (Brazil)
Miila Sirvio SJJA Seier med poeng - 02:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
4-4
Ferdig
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Conor Molloy GARAGE JIU-JITSU Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
5-5
Ferdig
Annika Landa
Tess McComish SJJA Seier på submission - 00:23
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3-7
Ferdig
Alexei Fotheringham
Team Perosh MMA
Zak Munro Sydney Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Sunday)
2-4
Ferdig
Matias Montes De Oca
Gracie Humaita
Oscar Constable De Siqueira SJJA Seier på submission - 00:32
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Sunday)
2-3
Ferdig
Kobi Chau
SJJA
Seier på submission - 01:15
Myles Taylor Gracie Barra St Peters Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5-6
Ferdig
Joel Gaal
Team Perosh MMA
Seier med poeng - 05:00
Max Barcham Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
6-3
Ferdig
Tayron Pinto
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:47
Harry Eccleston Australia ASBJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3-10
Ferdig
Lachlan Lu
LEGACY
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi Seier på submission - 00:15
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-6
Ferdig
Sam Cassaniti
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:08
Tommy Taibel Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -31,20 kg
(Sunday)
1-6
Ferdig
Hunter Pycroft
Team Perosh MMA
Kingston Hunter Pacheco Jiu Jitsu Seier på submission - 01:51
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-7
Ferdig
Ethan Kamminga
Team Perosh MMA
Leon Fisher Ortiz Martial Arts Academy Seier på submission - 00:23
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3-8
Ferdig
Hunter Sasikin
SJJA
Seier på submission - 00:27
Alexei Fotheringham Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
Ferdig
Gideon Van Vuuren
Gracie Barra
Ethan Lottis Gracie Barra Bondi Seier på Walkover
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3-9
Ferdig
Zak Munro
Sydney Jiu Jitsu Academy
Hunter Sasikin SJJA Seier på submission - 00:11
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-5
Ferdig
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
SEAN MOLLOY GARAGE JIU-JITSU
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
6-7
Ferdig
Eli Nyholm
Alliance Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 00:36
Chase Masters Pro-Fitness MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Sunday)
2-5
Ferdig
Kobi Chau
SJJA
Seier på submission - 01:49
Oscar Constable De Siqueira SJJA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Sunday)
5-9
Ferdig
Gerry Hugh
SJJA
Seier på submission - 03:00
Theodore Kourafas Team Norton BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
3-6
Ferdig
Jacob Saveskul
Seier på submission - 02:49
Joseph Boutros Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / 32,2 kg
(Sunday)
6-9
Ferdig
Zac Vagas
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Archie Hanks-Ruttyn SJJA Seier på submission - 02:20
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-8
Ferdig
Sam Cassaniti
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:05
Eli Bruce Gracie Barra St Peters Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-9
Ferdig
Leon Fisher
Ortiz Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Isaac Herodotou Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3-11
Ferdig
Kaelan Schiesaro
Pacheco Jiu Jitsu
Casey Clarke Gracie Humaita Seier på submission - 01:24
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
6-5
Ferdig
Lucas Bernardo
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 02:46
Ethan Lottis Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
4-6
Ferdig
Kai Maryska
Jerome Pace Unaffiliated/No club Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-10
Ferdig
Heili Sirvio
SJJA
Seier på submission - 02:21
Amaris Villanueva Gracie Barra
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
2-11
Ferdig
Charlie Andronicus
SJJA
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Alicia Phair-Tello Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-13
Ferdig
Hady El Ayoubi
Gracie Humaita
Samson Barton Gracie Barra (Brazil) Seier på submission - 01:48
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
6-8
Ferdig
Jose BENITEZ
LEGACY
Seier med poeng - 04:00
Eli Nyholm Alliance Jiu-Jitsu Australia
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
4-7
Ferdig
Orson McComish
SJJA
Seier på submission - 00:58
Unknown User Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-11
Ferdig
Hallie Liddell
Gracie Barra
Heidi Bowie Team Perosh MMA Seier med poeng - 03:00