Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-28
Ferdig
Adam Suess
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Justin Schooth Cia Paulista Australia Seier med poeng - 05:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-25
Ferdig
Jake Wanre
Gracie Barra Noosa
Seier på submission - 01:20
Annalise Slonim LEGACY
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-23
Ferdig
Cameron Patton
ATOS Australia
Seier med poeng - 05:00
Maan A LEGACY
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-27
Ferdig
Mackenzie Hendren
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Jiva Taylor De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 01:36
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-12
Ferdig
Andres Alvarado
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Liam Urwin Cia Paulista Australia Seier på submission - 01:29
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
1-33
Ferdig
Kane Long
Gracie Barra
Seier på submission - 00:46
Samuel Brown Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-34
Ferdig
Khylom Mensa
Steven Dalzell Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-22
Ferdig
Ross Howe
CAZA BJJ Australia
Seier med poeng - 05:00
Nicolas Mascali Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-20
Ferdig
Isaac McQueen
NOKE MARTAL ARTS
Chamai Anzora Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Seier på submission - 01:37
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-8
Ferdig
Jack James
Courage Training Centre
Seier på submission - 03:32
Joel Kindred Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-28
Ferdig
Tadhg O'Neill
Gracie Barra
Jiva Taylor De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-29
Ferdig
Justin Schooth
Cia Paulista Australia
Darryl Assan Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-24
Ferdig
William Rosen
ATOS Australia
Seier med poeng - 05:00
Kyle Palmer LEGACY
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-20
Ferdig
Nicholas Currell
Cadoo Martial Arts
Seier på submission - 02:55
Eric Lewis De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-21
Ferdig
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Chamai Anzora Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-18
Ferdig
Isaac Jervis
Seier på submission - 00:33
Gary Porter ATOS Australia
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-31
Ferdig
Jesse Hooper
ATOS Australia
Brett Griffiths The Academy of Grounding Seier på submission - 00:49
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-22
Ferdig
Andy Kim
Australian Elite Team
Scott Thorburn NOKE MARTAL ARTS Seier med poeng - 06:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-35
Ferdig
Ryan Barfoot
LEGACY
Seier med poeng - 05:00
David Hughes Gracie Barra
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-21
Ferdig
Marcus Harrison
Galeb BJJ
Seier med poeng - 05:00
Edan Mata Galeb BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-30
Ferdig
Darryl Assan
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Christiaan Knapp Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-21
Ferdig
Dom Western
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 04:55
Campbell Handy Cia Paulista Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
1-34
Ferdig
Lewis Rushton
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier på submission - 02:41
Samuel Brown Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-27
Ferdig
Cameron Patton
ATOS Australia
Seier med poeng - 05:00
Eamonn Cox Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
1-30
Ferdig
Leilani Galvez
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier på submission - 01:18
Georgia Foat Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-32
Ferdig
Jareth Shiels
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier med poeng - 05:00
Jesse Hooper ATOS Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-29
Ferdig
Filipe Wenceslau
Flow Martial Arts
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Ronaldo Mendes Dos Santos CAZA BJJ Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
1-37
Ferdig
Harrison Kortt
Flow Martial Arts
Sabbath Smrecnik Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Seier på submission - 00:29
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-26
Ferdig
Paul Sox
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier med poeng - 05:00
Ross Howe CAZA BJJ Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
1-35
Ferdig
Kane Long
Gracie Barra
Seier på submission - 00:43
Lewis Rushton Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
1-36
Ferdig
Blade Maddren
Base Gracie Jiu-Jitsu
Marco Roberts-Del Castillo Seier på submission - 00:23
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
1-31
Ferdig
Ella Scott
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 00:08
Georgia Foat Fight Club Jiu Jitsu Australia