Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mixed Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / under 17,90 kg
(Sunday)
Ferdig
Eric Rayment
Gracie Barra Bondi
Charley Rose Geary Grappling Bros / GFTeam Seier på Walkover
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 18,90 kg
(Sunday)
Ferdig
Cody Cristescu
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Seier på Walkover
Enzo/EnRan ZUO ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
Ferdig
Hunter Pycroft
Team Perosh MMA
Thien Maeda Gracie Barra Bondi Seier på Walkover
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 22 kg
(Sunday)
Ferdig
Yitong Tan
Gracie Barra Sydney
Jyla-Marie DC SJJA Team Seier på Walkover
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
Ferdig
Enzo Levings
Team Perosh MMA
Seier på Walkover
Andre Hunter Pacheco Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
Ferdig
Ethan Rolph
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Kereama Hughes GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på Walkover
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 40.3 kg
(Sunday)
Ferdig
Anya Russell
Gracie Barra Sydney
Seier på Walkover
Esme Rowling BONDI JIU JITSU ACADEMY
Girls Gi / Mixed Belt / Teen I (13yrs) / Under 48.3 kg
(Sunday)
Ferdig
Tijana Mccarthy
Gracie Barra
Natasha Iacono Team Perosh MMA Seier på Walkover
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Ian Tindale
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
William Arnold Will Machado - Comp Team Seier på Walkover
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Anthony Nguyen
MYBJJ TEAM
Seier på Walkover
Codey Martin GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Ferdig
Christopher Rodger
MYBJJ TEAM
Seier på Walkover
Kyle Minors GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
Ferdig
Athena Martinez
Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Fiona Horgan Gracie Barra St Peters Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Petr Kashlev
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Admys Gomes ROOTS BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
Ferdig
John Sherman
ROOTS BJJ
Dale Higgins Gracie Barra Wetherill Park Seier på Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Hyora Park
MYBJJ TEAM
Chryselle Meneses GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Prashan Rai
MYBJJ TEAM
Seier på Walkover
Dean Hudson GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
Ferdig
Matthew Giltrow
FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Seier på Walkover
Dan White Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Ferdig
Bill Hosie
ROOTS BJJ
Seier på Walkover
William Spillane Will Machado - Comp Team
Male Gi / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Ferdig
Jack Bainbridge
Gracie Barra Sydney
Seier på Walkover
Joseph Worthington Alliance BJJ Australia
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Ron Cheung
Team Perosh MMA
Seier på Walkover
Bill Hosie ROOTS BJJ
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Joseph Worthington
Alliance BJJ Australia
Jack Bainbridge Gracie Barra Sydney Seier på Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Regan Lee
Will Machado - Comp Team
John Pham Gracie Barra Wetherill Park Seier på Walkover
Mixed Gi / White - Grey / Mighty Mite I (4 yrs) / under 17,90 kg
(Sunday)
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 48.3 kg
(Sunday)
4-1
Ferdig
Isabella Santos
Gracie Barra Sydney
Brigitte Massih Team Perosh MMA Seier med poeng
Mixed Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 28 kg
(Sunday)
7 -1
Ferdig
Will Fullilove
SJJA Team
Seier med poeng - 02:00
Ruben Clark ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / Under 20,0 kg
(Sunday)
8 -1
Ferdig
Iris Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Seier med poeng - 02:00
Eryn Cooper Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
5 -1
Ferdig
Thomas Chase
Seier på submission - 00:46
Orlando Frino ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
6 -1
Ferdig
Liam Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Aryan Aggarwal Seier på submission - 00:41
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
8 -2
Ferdig
Nash Zhao
ROOTS BJJ
Max Chen SJJA Team Seier på submission - 00:44
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
5 -2
Ferdig
Ilija Kleut
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Frankie Clarke ROOTS BJJ