Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-100
Ferdig
Robert Jones
Team Perosh MMA
Seier på submission - 03:03
Matthew Jeromson Redback BJJ Academy
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-73
Ferdig
Kolinio Tamata
Jiu Jitsu Kingdom
Ellis Mackenzie De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-97
Ferdig
Connor Walsh
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Seier på submission - 01:13
James Harris Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
5-81
Ferdig
William Malik
Grappling Education
Abolfazl Moinkhah Seier med poeng - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
4-93
Ferdig
Owen Boyd
Team Perosh MMA
John Downing Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Seier på submission - 01:39
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
1-101
Ferdig
Mallory Barnes
Chave De Ouro
Paul Redmond ROOTS BJJ Seier med poeng - 06:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-89
Ferdig
Kirk Forsyth
De Been 100% Jiu Jitsu
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Seier på submission - 04:03
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
4-94
Ferdig
Joel Maniscalco
Team Norton BJJ
Seier på submission - 01:18
Wilson Khou ROOTS BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-98
Ferdig
Antonio Del Castillo
WOLFLIFE ACADEMY
Nick Delatovic Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Seier med poeng - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
4-95
Ferdig
John Downing
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Seier på submission - 00:22
Todd Thurlow WOLFLIFE ACADEMY
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-74
Ferdig
Luke Andrews
Chave De Ouro
Seier på submission - 01:50
CHRISTOPHER JOHN WODZINSKI Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-78
Ferdig
Tawhia Tamehana
Dark Carnival
Seier ved dommeravgjørelse - 00:57
Laura Baynes Redback BJJ Academy
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-75
Ferdig
Jordan Tikitau
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Mark Brett Team Perosh MMA Seier på Walkover
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-102
Ferdig
Rachael Vinecombe
Will Machado - Comp Team
Jasmine Whiting Gracie Barra Sydney Seier på Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-76
Ferdig
Sebastian Summersby-Mitchell
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Seier på submission - 01:08
Joshua Walker Team Perosh MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
3-88
Ferdig
Stephen Caddick
Edward Wallbrink Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Seier på submission - 04:58
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-99
Ferdig
Jacob Duke
Jiu Jitsu Kingdom
Mohamed El Massri GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier med poeng - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-103
Ferdig
Cedric Hely
Gracie Barra Shellharbour
Seier med poeng - 05:00
Domenic Costanzo CBR MMA
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-77
Ferdig
Damien Andrews
KR BJJ
Kyle Grant Chave De Ouro Seier på submission - 03:08
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
4-92
Ferdig
Tom Pratt
De Been 100% Jiu Jitsu
Nurlan Alizada GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier med poeng - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
5-82
Ferdig
Jordan Silec
Chave De Ouro
Seier med poeng - 05:00
Marshall Lawrence Redback BJJ Academy
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-104
Ferdig
Dillon Toole
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 04:52
Paul Zucchetto Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-78
Ferdig
Alex Trauth-Goik
Gracie Barra Wollongong
Seier med poeng - 06:00
Liam Pope Redback BJJ Academy
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-100
Ferdig
Allen Francis
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Duke Didier Australian Elite Team Seier med poeng - 08:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-92
Ferdig
Kirk Forsyth
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:07
Nick Louis CBR MMA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
4-96
Ferdig
Joel Maniscalco
Team Norton BJJ
Seier på submission - 00:29
Stephen Taylor WOLFLIFE ACADEMY
Male Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Ferdig
Tri Nguyen
CBR MMA
Anthony Kiaris Gracie Barra Carlton Seier på Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
3-90
Ferdig
Josh Lee
Team Perosh MMA
Seier med poeng - 05:00
Alexandre Gorka Life BJJ
Male Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Ferdig
Anthony Kiaris
Gracie Barra Carlton
Seier på Walkover
Tri Nguyen CBR MMA
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
4-98
Ferdig
Tom Bigg-Wither
Chave De Ouro
Seier på submission - 05:22
Unknown User Gracie Barra Bondi
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-106
Ferdig
Amal Nizam
Will Machado - Comp Team
Seier med poeng - 06:00
Jasmine Whiting Gracie Barra Sydney
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-79
Ferdig
Mitchell Gavel
Team Perosh MMA
Ellis Mackenzie De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00