Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Ferdig
Joseph Hannoun
Gracie Barra Carlton
Seier på Walkover
Adam Thomlinson Life BJJ
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 515
Ferdig
Vinicius Oshiro
LEGACY
Seier med poeng - 06:00
Alan Torres GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-15
Ferdig
Justin Robertson
DOMINANCE MMA
Seier på submission - 04:04
Mohamad Alameddine GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Brown / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Mat 617
Ferdig
Clinton Terry
DAREDEVIL JIU JITSU
Aaron Zevi De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-18
Ferdig
Brett Pickett-Missingham
Gracie Barra Central Coast
Higor Knoblauch GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-16
Ferdig
Pierce Howell
Gracie Barra Sydney
Seier med poeng - 06:00
Te Wera Hauraki Mihaere Gracie Parramatta
Male Gi / Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 511
Ferdig
MURILO AMARAL
Alliance BJJ Australia
Seier på submission - 02:18
Matt Diaz LEGACY
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
8-7
Ferdig
Felipe Godoy
GARAGE JIU-JITSU
Luke Sacilotto GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier ved dommeravgjørelse - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-20
Ferdig
Kerr Scott
ROOTS BJJ
Zane Martin Life BJJ Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-17
Ferdig
Norman Zhu
SJJA Team
Tony Lo Gracie Barra West Ryde Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 621
Ferdig
Alistair Ho
Gracie Barra Carlton
Zach Cooper-Singe LEGACY Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
Ferdig
Ben Hudson
SJJA Team
Seier på Walkover
Nicholas Ockrim LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-21
Ferdig
Sean Creagh
Gracie Botany
Mike Riguelle GARAGE JIU-JITSU Seier på submission - 05:26
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-13
Ferdig
David Kuperman
ORIGEM JIU-JITSU
Isak Ivanovic Australian Elite Team Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
7-20
Ferdig
Patrick Donald
Pacheco Jiu Jitsu
Robert Flett LEGACY Seier på submission - 04:58
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Ferdig
Henry Yan
Gracie Barra Carlton
Seier på Walkover
Felipe Pereira ORIGEM JIU-JITSU
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
Ferdig
Evelyn Ravanello
LEGACY
Susy Ferri Absolute MMA Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-16
Ferdig
Jessica Ng
LEGACY
Lorna Lock LEGACY Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-24
Ferdig
Higor Knoblauch
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Nathan Calingao SJJA Team Seier på submission - 03:23
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 517
Ferdig
Lucas Meleep
Temple Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
Stoyan Kosteski Ultimate Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-14
Ferdig
Jake Hampshire
LEGACY
Seier med poeng - 06:00
Jackson Anderson Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-24
Ferdig
Alexander Robertson
MYBJJ TEAM
Seier med poeng - 06:00
Logan Dickson SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 622
Ferdig
Thomas Malaman
SJJA Team
Luke Haarhoff Limitless MMA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Ferdig
Joseph Hannoun
Gracie Barra Carlton
Seier på Walkover
James Prier
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
8-8
Ferdig
Jacob Assi
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Sosefo Sefokuli Will Machado - Comp Team Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Mat 516
Ferdig
Vinicius Oshiro
LEGACY
Kalil Pinto Clube de Lutas Seier på submission - 02:55
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-12
Ferdig
Angus Neville
LEGACY
Chris Sexton Gracie Barra Sydney
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Mat 520
Ferdig
Augusto Cursino
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 03:02
Justin Schneider GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Mat 624
Ferdig
Jesse Lifu-Bligh
Gracie Barra Central Coast
Flynn Galea SJJA Team Seier på submission - 00:50
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-18
Ferdig
Peter Atta
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 01:11
Angus Macpherson Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-23
Ferdig
Jackson McRory
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Seier på submission - 03:17
Zane Martin Life BJJ