Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.20 kg
(Saturday)
Gotowy
Louis Jenkins
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Hayden Poole Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana walkowerem
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.20 kg
(Saturday)
Gotowy
Nick Pratt
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Emile Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Kids Gi (under 16) / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
Gotowy
O'shaunessy Pratt
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Teyanna Mataa Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana walkowerem
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -44.3 kg
(Saturday)
Gotowy
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Wygrana walkowerem
Josie Ferrara Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -42.5 kg
(Saturday)
Gotowy
Josie Ferrara
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
O'shaunessy Pratt Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana walkowerem
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -42.5 kg
(Saturday)
Gotowy
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Wygrana walkowerem
Josie Ferrara Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -38.5 kg
(Saturday)
Gotowy
Teyanna Mataa
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jack Newman Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana walkowerem
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -38.5 kg
(Saturday)
Gotowy
Nick Pratt
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana walkowerem
Teyanna Mataa Fight Club Jiu Jitsu Australia
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Gotowy
Naomi Chapman
Courage Training Centre
Charissa Brown Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
Gotowy
Riley Young
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana walkowerem
Naomi Chapman Courage Training Centre
Kids Gi (under 16) / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Saturday)
1-1
Gotowy
Eleijah Perkins
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 02:00
Ryder Bull Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.20 kg
(Saturday)
1-2
Gotowy
Anastasia Lo
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Miah Jackson Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi (under 16) / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Saturday)
1-4
Gotowy
Asher Magnani
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 03:00
Bohdi Goacher Gracie Barra
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.20 kg
(Saturday)
1-5
Gotowy
Zoey Bone
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Wygrana na punkty - 03:00
Quade Powers Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27 kg
(Saturday)
1-6
Gotowy
Flynn McNeill
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kale Bull Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mixed / Pee Wee II (8yrs) / -30.20 kg
(Saturday)
1-7
Gotowy
Jameson Raabe
Courage Training Centre
Ulyssia Pancirov Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.20 kg
(Saturday)
1-8
Gotowy
Mia McNeill
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Lacey Eves Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
1-9
Gotowy
O'shaunessy Pratt
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Teyanna Mataa Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
1-11
Gotowy
Sasha Newman
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -65.0 kg
(Saturday)
1-14
Gotowy
Cooper Clarke
Courage Training Centre
Lily Bone Jean Jacques Machado BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
1-15
Gotowy
Ava Calleja
Gracie Barra
Ben Moody Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / -60.5 kg
(Saturday)
1-18
Gotowy
Georgia Sweatman
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Brandon Flanagan Courage Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.20 kg
(Saturday)
1-3
Gotowy
Hayden Poole
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Miah Jackson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
1-10
Gotowy
Jack Newman
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Teyanna Mataa Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
1-12
Gotowy
Gage Eves
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Sasha Newman Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
1-16
Gotowy
Airlye Fowles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ava Calleja Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
1-13
Gotowy
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Gage Eves Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / -60.5 kg
(Saturday)
1-19
Gotowy
D'Arcy Eves
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Sam Newman Fight Club Jiu Jitsu Australia Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:17
Kids Gi (under 16) / Mixed / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
1-17
Gotowy
Ben Moody
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Ava Calleja Gracie Barra
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / Above 69.0 kg
(Saturday)
1-21
Gotowy
Chloe Ferrara
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Kai Vogel Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Mixed / Pee Wee II (8yrs) / -34.5 kg
(Saturday)
1-22
Gotowy
Quade Powers
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Zoey Bone Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Wygrana na punkty - 03:00
Kids No Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5 kg
(Saturday)
1-23
Gotowy
Ulyssia Pancirov
Jameson Raabe Courage Training Centre Wygrana na punkty - 03:00