Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Sunday)
3-58
Gotowy
Jasmine Gianoli
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Corinne Cavanough Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
4-77
Gotowy
Stephen Peopall
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Bailey Jackson Will Machado - Comp Team
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-45
Gotowy
Lucas Santos
GORDO JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Jody Dwyer SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
4-76
Gotowy
Michael Cousins
5th Wave MMA
Paul Smith Gracie Barra Noosa Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-53
Gotowy
Jean-Claude Bernard
Carlson Gracie Team
Declan Wolfinden Courage Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Male No-Gi / Purple / Adult / -97.5 kg (Super heavy)
(Sunday)
1-47
Gotowy
Matthew Kellert
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:01
Lucas Santos GORDO JIU JITSU
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-56
Gotowy
Sean Dixon
Cia Paulista Australia
Jeff Phipps Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-78
Gotowy
Mo Sherif
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Andrew Pickering ATOS Australia
Male No-Gi / Purple / Adult / -97.5 kg (Super heavy)
(Sunday)
1-48
Gotowy
Matt Fordham
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:00
Matthew Kellert BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Female No-Gi / White / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-63
Gotowy
Gem Clay
Wygrana na punkty - 05:00
Melita Ross Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Sunday)
3-60
Gotowy
Kirstie Donnelly
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Corinne Cavanough Galeb BJJ
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-55
Gotowy
Amy McManus
Belinda Gardner Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Male No-Gi / Blue / Adult / -97.5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-54
Gotowy
Mathew Murray
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Nicholas Tomkins SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
4-79
Gotowy
Paul Smith
Gracie Barra Noosa
Joshua Economidis NOKE MARTAL ARTS Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Female No-Gi / White / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-65
Gotowy
Hannah Jorgensen
De Been 100% Jiu Jitsu
Gem Clay Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -61.5 kg (Light)
(Sunday)
1-57
Gotowy
Jane Jacobsen
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Michelle Lamarca Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
2-57
Gotowy
Darren Guest
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gerald Martin CAZA BJJ Australia
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-80
Gotowy
Mo Sherif
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Unknown User
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-58
Gotowy
Shahram Nassri
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Sean Dixon Cia Paulista Australia
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Sunday)
3-62
Gotowy
Jasmine Gianoli
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kirstie Donnelly Galeb BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -56.5 kg (Feather)
(Sunday)
1-56
Gotowy
Winnie Lai
Galeb BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Rachel McAndrew BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
2-59
Gotowy
Miguel Gonzalez
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:53
Benjamin Lee 5th Wave MMA
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
4-81
Gotowy
Stephen Peopall
De Been 100% Jiu Jitsu
Joshua Economidis NOKE MARTAL ARTS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Female Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-58
Gotowy
Xanthe Meehan
ATOS Australia
Alex Dale Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-64
Gotowy
Rangel Filipi Cardoso
Team Lead
Declan Wolfinden Courage Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-59
Gotowy
Rachel McAndrew
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Belinda Gardner Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-62
Gotowy
Mathew Murray
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Conor Dallmann 5th Wave MMA
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
2-63
Gotowy
Miguel Gonzalez
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Benjamin Lee 5th Wave MMA
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Jeff Phipps
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Shahram Nassri CAZA BJJ Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-65
Gotowy
Mathew Murray
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Declan Wolfinden Courage Training Centre Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Black / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
1-60
11:03 am
No Match
No Match
Miguel Alencar Flores Junior Gracie Barra (Brazil)