Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-11
Gotowy
Chace Sims
LEGACY
Billy Pylilo CAZA BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-13
Gotowy
Jack Power
Wygrana na punkty - 04:00
Jamie Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-10
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
4-13
Gotowy
Xavier Dann
Galeb BJJ
Jonathan Blayden Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
4-15
Gotowy
Billy Ryan
Cia Paulista Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Samson McConochie Cadoo Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Sunday)
2-13
Gotowy
Kiara Wapau
ATOS Australia
Zade Lavi Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-12
Gotowy
Tristan Chicken
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Noah Asman Alliance BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
4-18
Gotowy
Sam Swierkowski
LEGACY
Wygrana na punkty - 04:00
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -56.5kg
(Sunday)
3-10
Gotowy
Muhammad Khan
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Nate Huntress De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Female / -65kg
(Sunday)
2-18
Gotowy
Jada Keinzley
ATOS
Isabel Fitzpatrick Cia Paulista Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-18
Gotowy
Kayden Koh
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Tasmin OKeefe Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-16
Gotowy
Jayden Kimber
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Zoe Smallwood One Purpose BJJ
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
4-20
Gotowy
Emily Schooth
Cia Paulista Australia
Bronte Wilson Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
2-15
Gotowy
Lewis Rushton
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Alvin Abhilash Will Machado - Comp Team
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-13
Gotowy
Billy Pylilo
CAZA BJJ Australia
Luke Harvey 5th Wave MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-14
Gotowy
Eli Meares
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Indigo Porter ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-14
Gotowy
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Izaak Butterfield Cadoo Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
3-16
Gotowy
Cleveland Le Geyt
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Mana Smith Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
4-16
Gotowy
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Billy Ryan Cia Paulista Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-11
Gotowy
Jevahn Prele - Chong
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Andrew Baritchi Carlson Gracie Team
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-17
Gotowy
Cooper Birchell
ATOS Australia
Thomas Edwards CAZA BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-19
Gotowy
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kayden Koh CAZA BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Sunday)
2-14
Gotowy
Jayden Koh
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Zade Lavi Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-15
Gotowy
Luke Harvey
5th Wave MMA
Noah Asman Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
4-19
Gotowy
Ethan Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Sam Swierkowski LEGACY
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
2-16
Gotowy
Elliott Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Alvin Abhilash Will Machado - Comp Team
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-20
Gotowy
Kiani Hogg
LEGACY
Wygrana na punkty - 04:00
Axel Anderson Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-21
Gotowy
Luke Thomas
NOKE MARTAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Andrew Pickering ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
3-18
Gotowy
Yusuf Khan
De Been 100% Jiu Jitsu
Michael Kennedy BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-19
Gotowy
Conor Dallmann
5th Wave MMA
Alexandre Tsukamoto Gracie Barra Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:44
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -73kg
(Sunday)
3-19
Gotowy
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Isaiah Thinee Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-21
Gotowy
Daniel Hannay
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Bruno Dorensbach Carlson Gracie Team