Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-13
Gotowy
Ricardo Vega
Grappling Bros / GFTeam
Wygrana na punkty - 05:00
Parker Gilligan Gracie Barra Shellharbour
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Iris Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Yitong Tan Gracie Barra Sydney Wygrana na punkty - 05:00
Girls Gi / Grey Yellow / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-12
Gotowy
Montana Allman
Gracie Barra Sydney
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Chloe Stace Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-14
Gotowy
Taj Lopez
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Deklan Beavis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
3-13
Gotowy
Harry Smyth
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Chae Conte Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
2-15
Gotowy
Jordynn Corcio
Gracie Barra (Brazil)
Nikita Mocsari Grappling Bros / GFTeam Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-11
Gotowy
Levi Allman
Gracie Barra Sydney
Wygrana walkowerem
Ethan Parmenter ROOTS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-14
Gotowy
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Ethan Parmenter ROOTS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-18
Gotowy
Levi Allman
Gracie Barra Sydney
Axyl Howie Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Marius Critelli
Grappling Bros / GFTeam
Jamie Toase Grappling Bros / GFTeam Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-16
Gotowy
Kaelan Schiesaro
Pacheco Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Joshua Thompson Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-15
Gotowy
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Kyler Green Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-14
Gotowy
Zane Nicholls
Grappling Bros / GFTeam
Enzo Hauschild Damiani Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-17
Gotowy
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Anthony Fenech
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-17
Gotowy
Artem Semenov
Grappling Bros / GFTeam
Ricardo Vega Grappling Bros / GFTeam Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
Enzo Barreto
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Kade Ireland Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-19
Gotowy
William Brett
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Kyler Green Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-18
Gotowy
Joshua Thompson
Gracie Barra Shellharbour
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Taj Lopez Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Astrid Hayes
Grappling Bros / GFTeam
Zoe James Gracie Barra Sydney Wygrana walkowerem - 02:00
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Koa Pike
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Zoe James Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-16
Gotowy
Orson McComish
Wygrana walkowerem
Alex Conomy Gracie Parramatta
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-20
Gotowy
Jacob Attridge
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Orson McComish Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Nate Ireland Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-20
Gotowy
Tayron Pinto
Wygrana na punkty - 04:00
Leo England Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Texas Pike
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Zane Nicholls Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-22
Gotowy
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
William Brett Grappling Bros / GFTeam Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Claudio Margione
Will Machado - Comp Team
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Girls Gi / Grey Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-21
Gotowy
Grace Holyoake
Gracie Barra Shellharbour
Alan Mahon Grappling Bros / GFTeam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Rio Morand
Grappling Bros / GFTeam
Myles Taylor Gracie Barra St Peters Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
Brae Cameron
Grappling Bros / GFTeam
Samson Barton Gracie Barra Sydney Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-23
Gotowy
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Orson McComish Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-19
Gotowy
Unknown User
Grappling Bros / GFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Zali Long Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia