Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-13
Окончено
Ricardo Vega
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 05:00
Parker Gilligan Gracie Barra Shellharbour
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-11
Окончено
Iris Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Yitong Tan Gracie Barra Sydney Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey Yellow / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-12
Окончено
Montana Allman
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 01:33
Chloe Stace Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-14
Окончено
Taj Lopez
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by points - 05:00
Deklan Beavis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
3-13
Окончено
Harry Smyth
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Chae Conte Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
2-15
Окончено
Jordynn Corcio
Gracie Barra (Brazil)
Nikita Mocsari Grappling Bros / GFTeam Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-11
Окончено
Levi Allman
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Ethan Parmenter ROOTS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-14
Окончено
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Ethan Parmenter ROOTS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-18
Окончено
Levi Allman
Gracie Barra Sydney
Axyl Howie Team Perosh MMA Won by Submission - 02:28
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-13
Окончено
Marius Critelli
Grappling Bros / GFTeam
Jamie Toase Grappling Bros / GFTeam Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-16
Окончено
Kaelan Schiesaro
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Joshua Thompson Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-15
Окончено
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:00
Kyler Green Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-14
Окончено
Zane Nicholls
Grappling Bros / GFTeam
Enzo Hauschild Damiani Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Submission - 03:23
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-17
Окончено
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 00:49
Anthony Fenech
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-17
Окончено
Artem Semenov
Grappling Bros / GFTeam
Ricardo Vega Grappling Bros / GFTeam Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-15
Окончено
Enzo Barreto
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 00:42
Kade Ireland Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-19
Окончено
William Brett
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 02:41
Kyler Green Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-18
Окончено
Joshua Thompson
Gracie Barra Shellharbour
Won by Submission - 03:19
Taj Lopez Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-12
Окончено
Astrid Hayes
Grappling Bros / GFTeam
Zoe James Gracie Barra Sydney Won by Walkover - 02:00
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-16
Окончено
Koa Pike
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 04:10
Zoe James Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-16
Окончено
Orson McComish
Won by Walkover
Alex Conomy Gracie Parramatta
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-20
Окончено
Jacob Attridge
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Orson McComish Won by Submission - 00:30
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-19
Окончено
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 00:11
Nate Ireland Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-20
Окончено
Tayron Pinto
Won by points - 04:00
Leo England Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-17
Окончено
Texas Pike
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 04:57
Zane Nicholls Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-22
Окончено
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
William Brett Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 03:16
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-21
Окончено
Claudio Margione
Will Machado - Comp Team
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Girls Gi / Grey Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-21
Окончено
Grace Holyoake
Gracie Barra Shellharbour
Alan Mahon Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 02:37
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-18
Окончено
Rio Morand
Grappling Bros / GFTeam
Myles Taylor Gracie Barra St Peters Australia Won by Submission - 04:06
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-22
Окончено
Brae Cameron
Grappling Bros / GFTeam
Samson Barton Gracie Barra Sydney Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-23
Окончено
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Orson McComish Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-19
Окончено
Unknown User
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 04:28
Zali Long Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia