Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
Gotowy
Kai Clarke
MAROCCOLO ACADEMY
Wygrana walkowerem
Bilal Soueid Australian Submission Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Lachlan Greenwood
Limitless MMA
Abdullah Karatas Australian Submission Academy Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-1
Gotowy
Taylan Karabey
Australian Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Rhett Burgess Absolute MMA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-2
Gotowy
Riad El-Ayouby
Australian Submission Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Gilberto Giorgianni Absolute MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Abdullah Karatas
Australian Submission Academy
Tyson Shen Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-1
Gotowy
SILVANO SOUZA CHAVES
Absolute MMA
JAMES MATTHEWS Immersion MMA Wygrana na punkty - 07:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Raphael Pumar
Australia ASBJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Enzo Friedman GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-5
Gotowy
Eray Gedik
Australian Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Riley Noonan Absolute MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Jack Power
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Cooper Cusack
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-3
Gotowy
Alexander Tasios
Australia ASBJJ
Wygrana na punkty - 07:00
Kain Karnis Immersion MMA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-3
Gotowy
Rhett Burgess
Absolute MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Gilberto Giorgianni Absolute MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
Gotowy
Abdullah Karatas
Australian Submission Academy
Wygrana walkowerem
Enzo Friedman GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
Gotowy
Max Beale
SJJA Team
Wygrana walkowerem
Mohammed Mustapha Australian Submission Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Tyson Shen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Raphael Pumar Australia ASBJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-4
Gotowy
Taylan Karabey
Australian Submission Academy
Riad El-Ayouby Australian Submission Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
Gotowy
Daniel Connolly
Australia ASBJJ
Wygrana walkowerem
Tim Baker Absolute MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
Otavio Videira
Carlson Gracie Team
Joao Vitor De Araujo Chaves Absolute MMA Wygrana walkowerem
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
Gotowy
Tim Baker
Absolute MMA
SILVANO SOUZA CHAVES Absolute MMA Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-2
Gotowy
Daniel Connolly
Australia ASBJJ
JAMES MATTHEWS Immersion MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Vinicius Santana
Australia ASBJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Ash Chia Absolute MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-6
Gotowy
Marsus Pumar
Australia ASBJJ
Nathan Chin Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Max Beale
SJJA Team
Musa Bultan Australian Submission Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-4
Gotowy
Alexander Tasios
Australia ASBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
ANTON HARRISON-KERN Absolute MMA
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Achilles Murillo
Absolute MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Mohamed Ali Ouaida Australian Submission Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-7
Gotowy
Jack Jarman
Marcelino Freitas BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Michael Sempiol Absolute MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Harry Eccleston
Australia ASBJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel Budd Australian Elite Team
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
4-5
Gotowy
Kain Karnis
Immersion MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:28
Daniel Connolly Australia ASBJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Gotowy
Eray Gedik
Australian Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Joao Vitor De Araujo Chaves Absolute MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Liam Kurt Magno
Erik Miller DC AUSTRALIA Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Vinicius Santana
Australia ASBJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Daisuke Kawata De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-9
Gotowy
Nathan Chin
Absolute MMA
Jack Jarman Marcelino Freitas BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21