Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-26
Gotowy
Seon Min Han
ROOTS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Georgia Thelander Gracie Parramatta
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
3-24
Gotowy
Lukas Reedman
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
William Chalmers Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-23
Gotowy
Kyle Taylor
Gracie Barra Wetherill Park
Yanni Alevras TEAM FALZON Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
4-20
Gotowy
Mary Nguyen
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Kaitlin Halcrow Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-27
Gotowy
Nicholas Messina
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Craig Byrne GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-29
Gotowy
Young Wan Jang
MYBJJ TEAM
Dean Broedersz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-25
Gotowy
Aaron Huynh
Gracie Barra Wetherill Park
Nicholas Kotsalidis TEAM FALZON Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-29
Gotowy
Carlos Zitkoski
ROOTS BJJ
Matthew Reilly GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-27
Gotowy
Samantha Connors
UFA Martial Arts Academy
Georgia Thelander Gracie Parramatta Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
3-25
Gotowy
Reece Tschirpig
Lukas Reedman GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-23
Gotowy
Rowan Taylor
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Jonathan Manguerra GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-30
Gotowy
Chris Casaceli
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Wygrana na punkty - 07:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-24
Gotowy
Yanni Alevras
TEAM FALZON
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Layden Perish GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-28
Gotowy
Ken Ekanayake
Gracie Barra St Peters Australia
Craig Byrne GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
2-28
Gotowy
Joshua Hatfield
Gracie Barra Sydney
Edgar Acevedo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-21
Gotowy
Seon Min Han
ROOTS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Georgia Thelander Gracie Parramatta
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-22
Gotowy
Steven Green
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty
Will Clifton Riberio Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Gotowy
Unknown User
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Dale Raphael Will Machado - Comp Team Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Gotowy
Mark Thomas
Gracie Barra Wetherill Park
Nicholas Kotsalidis TEAM FALZON Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-30
Gotowy
Jack Gerard
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Carlos Zitkoski ROOTS BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-24
Gotowy
Matt Thomas
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Jonathan Manguerra GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-31
Gotowy
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:02
Mohess Siva SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-32
Gotowy
Christian Capito
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 06:00
Reynold Kumar Gracie Barra
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-26
Gotowy
Yanni Alevras
TEAM FALZON
Wygrana na punkty - 05:00
Will Clifton Riberio Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-27
Gotowy
Kalil Pinto
Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 08:28
Richard Kemp Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-33
Gotowy
Nathan Calingao
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Andy Zheng ROOTS BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-31
Gotowy
Matthew Reilly
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Jack Gerard BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-28
Gotowy
Seon Min Han
ROOTS BJJ
Georgia Thelander Gracie Parramatta Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-31
Gotowy
James Gill
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Steven Green GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-25
Gotowy
Rowan Taylor
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Matt Thomas Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy