Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-26
Gotowy
Moto Garcia
SJJA Team
Tye Collier Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-34
Gotowy
Nathan Calingao
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Brandon Chow
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
2-29
Gotowy
Brandt Vanlieshout
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Joshua Hatfield Gracie Barra Sydney
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-35
Gotowy
Charles Hersey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty - 05:00
Harrison Howard
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-28
Gotowy
Breen Howlin
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Aaron Huynh Gracie Barra Wetherill Park
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-27
Gotowy
Yanni Alevras
TEAM FALZON
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Nicholas Kotsalidis TEAM FALZON
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Gotowy
Dale Raphael
Will Machado - Comp Team
Wygrana walkowerem
Unknown User GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3-37
Gotowy
Dean Broedersz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Rowan Taylor Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-32
Gotowy
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Wygrana na punkty - 07:00
Dale Raphael Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Gotowy
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Wygrana walkowerem
Unknown User GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-29
Gotowy
Glen Van Den Hoek
SJJA Team
Wygrana na punkty - 05:00
Dean Ross UFC Gym Australia BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Saturday)
3-36
Gotowy
Nathan Calingao
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Charles Hersey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
Gotowy
Dan Cutler
Giant Team Australia
Wygrana walkowerem
Dominic Biczok
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
2-30
Gotowy
Edgar Acevedo
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Brandt Vanlieshout Team Perosh MMA
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-40
Gotowy
Kalil Pinto
Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Wygrana na punkty - 10:00
Richard Kemp Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-30
Gotowy
Andrew Shin
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Nathan Lee ROOTS BJJ
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
2-34
Gotowy
John Dunn
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Kyle Taylor Gracie Barra Wetherill Park
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3-38
Gotowy
Young Wan Jang
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Rowan Taylor Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Gotowy
Antonio Matijasevic
SBG Australia
Wygrana walkowerem
To be decided
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Saturday)
4-32
Gotowy
Georgia Thelander
Gracie Parramatta
Seon Min Han ROOTS BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:26
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-36
Gotowy
Tye Collier
Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Jack Gerard BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-41
Gotowy
Aaron Huynh
Gracie Barra Wetherill Park
James Gill Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
Gotowy
Breen Howlin
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Glen Van Den Hoek SJJA Team
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-33
Gotowy
Smokin Joe Mekhael
Gracie Barra Wetherill Park
Jeshua McPhail Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 07:00
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-33
Gotowy
Dan Cutler
Giant Team Australia
Reece Tschirpig Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
3-39
Gotowy
Dean Broedersz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Young Wan Jang MYBJJ TEAM
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-37
Gotowy
Jonathan Manguerra
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Matt Thomas Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-32
Gotowy
James Gill
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Antonio Matijasevic SBG Australia
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
4-31
Gotowy
Breen Howlin
Team Perosh MMA
Andrew Shin Team Perosh MMA Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)