Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-82
Gotowy
Olaolu Yahaya
Chave De Ouro
Domenic Costanzo CBR MMA Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Saturday)
4-78
Gotowy
Amy Gilligan
Gracie Barra Shellharbour
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Millie Knaff Team Perosh MMA
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
3-70
Gotowy
Brendan Tunks
Jiu Jitsu Kingdom
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Mason Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
6-57
Gotowy
Alexander Shaughnessy
De Been 100% Jiu Jitsu
Nick Wiles Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
Gotowy
Andy Tudor
Gracie Barra Bondi
Yusuf Chonnoo Chave De Ouro Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
2-85
Gotowy
Chris Patnaude
De Been 100% Jiu Jitsu
James Mijoc Team Perosh MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-65
Gotowy
Tom Bigg-Wither
Chave De Ouro
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Assi Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Female No-Gi / White / Master 1 (30+) / Heavy (+71,0 kg)
(Saturday)
4-76
Gotowy
Amanda Kay
Redback BJJ Academy
Tawhia Tamehana Dark Carnival Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Saturday)
Gotowy
Brooke Luhrs
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Rachael Vinecombe Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
3-71
Gotowy
Dwayne Matthews
Team Norton BJJ
Nick Surawski ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
1-83
Gotowy
Kyle Altadonna
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jason Van Deas Dark Carnival
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
6-65
Gotowy
Dylan Nagle
ROOTS BJJ
Matthew Kay Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-87
Gotowy
Jon Schwartz
CBR MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:53
Werique Oliveira LEGACY
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
5-68
Gotowy
Matthew Newcombe
Gracie Barra Wollongong
Sam Bruzzese Team Perosh MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:09
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Saturday)
Gotowy
Brooke Luhrs
Team Perosh MMA
Zoe Cartwright GUIGO jiu jitsu Oceania Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
4-80
Gotowy
Walid Kouatly
Clube de Lutas
Wygrana na punkty - 05:00
Jimmy Singh Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
3-72
Gotowy
Michael Mason
Team Perosh MMA
Dwayne Matthews Team Norton BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-84
Gotowy
Jonathan Field
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Simon Absolom Team Norton BJJ
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
5-71
Gotowy
Nathan Ballard
Wade Grintell GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Saturday)
1-85
Gotowy
Canon Hanly
CBR MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Tasman Stacey Dark Carnival
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
4-83
Gotowy
Lachlan Cisco
Cobi Jones Gracie Barra Shellharbour Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
3-73
Gotowy
Brendan Tunks
Jiu Jitsu Kingdom
Wygrana na punkty - 05:00
Nick Surawski ROOTS BJJ
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-83
Gotowy
Dillon Toole
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Roope Heikkinen Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-87
Gotowy
Jamie Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Wygrana na punkty - 05:00
Jonathan Field Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
6-60
Gotowy
Nick Wiles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:06
Nick Louis CBR MMA
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Saturday)
Gotowy
Millie Knaff
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Brooke Luhrs Team Perosh MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Saturday)
5-72
Gotowy
Harrison McKenna
Redback BJJ Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Steven Chan Team Perosh MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
4-84
Gotowy
Tom Pratt
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Dave Simmons Team Perosh MMA
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-88
Gotowy
Craig Harmer
Will Machado - Comp Team
RICHARD GONCALVES Live Well Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:34
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-63
Gotowy
Klaus Villaca
Chave De Ouro
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:31
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-75
Gotowy
Tawhia Tamehana
Dark Carnival
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Amanda Kay Redback BJJ Academy