Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle) / Adults - Small
(Saturday)
5-18
Gotowy
Eloise Sheehy
ISOHEALTH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27
Lauren Rawling Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
4-18
Gotowy
Jack Korovin
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Edward Carey De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adults - Medium
(Saturday)
2-17
Gotowy
Ben Charles
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Alan Davis Arruda BJJ
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -97,0 kg (Super heavy) / Adults - Large
(Saturday)
1-27
Gotowy
Oakley Abela
DC AUSTRALIA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Joshua Atkinson Element Australia
Female Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
5-15
Gotowy
Janine Tee
Arruda BJJ
Hannah James Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
3-21
Gotowy
Michal Pruchniewski
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 06:00
Evan Glikos Arruda BJJ
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather) / Adults - Medium
(Saturday)
4-15
Gotowy
Mitch Schultz
ISOHEALTH
Akil Farzan DC AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-23
Gotowy
Stirling Cartwright
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Lucas Mazzone Cia Paulista Australia
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy) / Adults - Large
(Saturday)
2-20
Gotowy
Marcel Martinelli
Arruda BJJ
Damian Todor Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
5-20
Gotowy
Mary Marko
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Suzy Builder Arruda BJJ
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy) / Adults - Medium
(Saturday)
1-25
Gotowy
Paul Dayman
Arruda BJJ
Nathan Spaan Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy) / Adults - Large
(Saturday)
3-18
Gotowy
Alex Mlaco
Arruda BJJ
Steve Stuart Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
4-19
Gotowy
Liam Sutton
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Justin Surman DC AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-23
Gotowy
Minu Matei
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
David Watts Perentie Jiu-Jitsu Academy
Male No-Gi / Blue / Adult / -61,0 kg (Light feather) / Adults - Small
(Saturday)
3-20
Gotowy
Matthew Knudson
Element Australia
Wygrana na punkty - 06:00
Junji Takarabe ISOHEALTH
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle) / Adults - Small
(Saturday)
5-19
Gotowy
Elizabeth Edyvane
Arruda BJJ
Eloise Sheehy ISOHEALTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -97,0 kg (Super heavy) / Adults - Large
(Saturday)
1-28
Gotowy
Matthew Pellizzari
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Joshua Atkinson Element Australia
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy) / Adults - Large
(Saturday)
2-21
Gotowy
Trevor Boddy
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Damian Todor Arruda BJJ
Female Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
5-16
Gotowy
Bochere Rand
Cia Paulista Australia
Hannah James Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adults - X Large
(Saturday)
4-22
Gotowy
Keegan Jones
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Joao Leite Arruda BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
1-30
Gotowy
Noah Cho
Arruda BJJ
Jackson Young ISOHEALTH Wygrana na punkty - 04:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy) / Adults - Large
(Saturday)
3-19
Gotowy
Connor DAYMAN
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:05
Anthony Morias Arruda BJJ
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-24
Gotowy
Sam Desantis
DC AUSTRALIA
Minu Matei Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:35
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-23
Gotowy
Tyler Ridington
Jake Chapman DC AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
1-31
Gotowy
James Atkinson
Element Australia
Brodie Clapton Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
3-22
Gotowy
Jameel Arslanagic
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Ryan Holmes Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
4-20
Gotowy
Edward Carey
De Been 100% Jiu Jitsu
Justin Surman DC AUSTRALIA Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy) / Adults - Medium
(Saturday)
1-26
Gotowy
Ben Stevens
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Nathan Spaan Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
2-28
Gotowy
Trevor Boddy
Arruda BJJ
Damian Todor Arruda BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-30
Gotowy
Lauren Rawling
Will Machado - Comp Team
Mary Marko Arruda BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light) / Adults - Medium
(Saturday)
3-23
Gotowy
Michal Pruchniewski
DC AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Zachary Walker Arruda BJJ
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
4-23
Gotowy
Keegan Jones
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Akil Farzan DC AUSTRALIA