Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
3-25
Gotowy
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
4-21
Gotowy
Mackenna Farrell
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Ashley Greason CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-9
Gotowy
Jed Anderson
Team Lead
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
5-25
Gotowy
Lucas Haines
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-22
Gotowy
Laith Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Levi Murdoch Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
3-22
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Eduardo Moraes Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
4-24
Gotowy
Eishin Shimamoto
LKJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Meelis Argote Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
4-25
Gotowy
Maximus Ware
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Satoru Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
1-25
Gotowy
Mitchell Flynn
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Evan Arnot BJJ Lotus Club
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
2-22
Gotowy
Mason Bowen
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Seth Oldknow Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
1-28
Gotowy
Jayden Griffin
Grapple Factory
Daniel Hawker Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
5-30
Gotowy
Oliver Mallet
Gracie Barra Burleigh Heads
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
3-18
Gotowy
Keira Millar
Team Lead
Wygrana na punkty - 04:00
Anna Bella Holmes Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
4-26
Gotowy
Unknown User
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kayden Koh CAZA BJJ Australia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
3-21
Gotowy
Elana Rosso
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Unknown User Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
2-20
Gotowy
Ulyssia Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Eli Paris Alliance BJJ Australia
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
5-26
Gotowy
Jack Richards
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Lucas Haines Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Female / -39.3kg
(Sunday)
1-29
Gotowy
Ava Greason
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Rosie Argote Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / Above 73kg+
(Sunday)
2-26
Gotowy
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Joshua Seaton Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
4-22
Gotowy
Trisong Yangzom
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrana na punkty - 04:00
Mackenna Farrell Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
3-26
Gotowy
Lara Loqdowns
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Lilly Bella Holmes Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
2-25
Gotowy
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Tayla Moore De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
3-23
Gotowy
Andreas Rauca
Galeb Brothers BJJ
Jack Power Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
5-28
Gotowy
Kaito Tamura
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
1-26
Gotowy
Thiago Ibanez Malik
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Mitchell Flynn Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
2-24
Gotowy
Seth Oldknow
Alliance BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Phoenix Perry CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
1-30
Gotowy
Ayden Moore
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Noah Asman Alliance BJJ Australia
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
3-28
Gotowy
Martin Rosma
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Lars Heschl Team Lead
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / Above 73kg+
(Sunday)
2-27
Gotowy
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ariki Cliffe Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
2-21
Gotowy
Jack Writer
Gracie Barra Burleigh Heads
Ulyssia Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -19.5kg
(Sunday)
1-31
Gotowy
Sol Slattery
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrana na punkty - 02:00
Jazlyn Smart Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
5-27
Gotowy
Max Vandermeer
Alliance BJJ Australia
Lucas Haines Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45