Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
9-3
Gotowy
Neville Cornelius
Bayside BJJ
Adam Waldie Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-3
Gotowy
Carlos Arenas
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
Gez Chugg Saber Brazilian Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -5
Gotowy
Matthew Holmes
Australian Elite Team
Yianni Stavreas Gracie Barra Carlton Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-102
9:30 am
Kayti Da Silva
Galeb Brothers BJJ
Ariane Gomes De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
1-5
Gotowy
Majorie Mika Kalaw
DOMINANCE MMA
Kim Ibar Belmar SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6 -4
Gotowy
Giancarlo Baratela
SJJA Team
Wygrana na punkty - 06:00
Fabricio Correa Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -3
Gotowy
Nick Ackland
Australian Elite Team
Hugo Sands Australia ASBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-4
Gotowy
James Carlson
Immersion MMA
Coen Philp Galeb Brothers BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-5
Gotowy
Minh Duong
DOMINANCE MMA
Albert Yang Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-6
Gotowy
Benjamin Budiono
Australian Elite Team
Todd Lawrence De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4
Gotowy
Jay Zhang
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Jessie Ollerton Galeb Brothers BJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -2
Gotowy
Dongmin Kang
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Anton Shkaruta Australia ASBJJ
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6 -5
Gotowy
Byron Kelly
DC AUSTRALIA
Ben Wheeler BRAVOS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
1-6
Gotowy
Jamie Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Wygrana na punkty - 05:00
Stuart King Gracie Barra Townsville
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-6
Gotowy
Cameron Smith
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Morrison-Leeson Base Gracie Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -5
Gotowy
Matthew Xerri
DOMINANCE MMA
Jeff Keyt Gracie Elite Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
3-11
Gotowy
Kerrie Marshall
Gracie Barra Hoppers Crossing
Lisa Mililli Australian Elite Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -6
Gotowy
Ashley Bishop
Australian Elite Team
Ryan Farrell Bayside BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
10-6
Gotowy
Tegan Hall
Team Lead
Bianca Visser Frontline Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
9-4
Gotowy
Chris Flenley
MAROCCOLO ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Adam Waldie Alliance BJJ Australia
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-7
Gotowy
Liam Edebohls
Team Norton BJJ
Diego Luna Cia Paulista Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
8
Gotowy
Timothy Torres
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
Jayden Jiang DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -6
Gotowy
Dale Patten
Team Lead
Davide Di Gennaro Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-8
Gotowy
David Saunders
Bayside BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
MARK YEN Immersion MMA
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-8
Gotowy
Haydon Walls
Bayside BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Tung Dinh DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-4
Gotowy
Rafael Mello
Gracie Elite Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Scott Wovodich BRAVOS BJJ
Male Gi / White / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -8
Gotowy
Robert Webster
Gracie Barra Townsville
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Steve Owles Bayside BJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-7
Gotowy
Paul Wilson
Immersion MMA
Todd Lawrence De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
7
Gotowy
Del Slight
Immersion MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Nikita Rybak Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
9-8
Gotowy
Jonathan Jaramillo
Clube de Lutas
Chris Piribauer Team Sparta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-8
Gotowy
Hoonmin Shin
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Kris Boler Gracie Elite Australia
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-5
Gotowy
Carlos Arenas
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
Coen Philp Galeb Brothers BJJ