Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-9
Gotowy
Hoonmin Shin
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Colello TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
13
Gotowy
Damien Dwyer
De Been 100% Jiu Jitsu
Steve Von Paleske GFTeam Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-10
Gotowy
Haydon Walls
Bayside BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Robert Ballard Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-13
Gotowy
Troy Carollo
De Been 100% Jiu Jitsu
Jack Barrile Cia Paulista Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:20
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -8
Gotowy
Almiro Barros Dos Santos
Gracie Barra Shellharbour
Wygrana na punkty - 06:00
KRISTOFFER NINI Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-11
Gotowy
Li Wang
Marcelino Freitas BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Brent Atkinson Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -13
Gotowy
Sam Forster
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 05:00
John Swiderski GFTeam Australia
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
9-7
Gotowy
Christopher Fogwill
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Ilarion Machavariani Australian Elite Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6 -6
Gotowy
Giancarlo Baratela
SJJA Team
Wygrana na punkty - 06:00
Ben Wheeler BRAVOS BJJ
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-15
Gotowy
Jhonestone Yap
DOMINANCE MMA
Ewerton Moreira De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-12
Gotowy
David Saunders
Bayside BJJ
James Mijoc Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-11
Gotowy
Till Buscher
DC AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Bugeja Bayside BJJ
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -11
Gotowy
Appollonya Ioane
Gracie Barra Hoppers Crossing
Amanda Hartley Cia Paulista Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
12
Gotowy
Steve Warton
SJJA Team
Eddy Lie De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -9
Gotowy
Louis Simoneau
MAROCCOLO ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Farrell Bayside BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-16
Gotowy
Bryce Haysom
Carlson Gracie Team
Leon Brennan DC AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -12
Gotowy
Ammar Topalovic
Gracie Barra Carlton
Ben Lyon Australian Elite Team Wygrana na punkty - 03:47
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-17
Gotowy
William Beck
XFC - Australian Top Team
Dave Kapa SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
14
Gotowy
Daniel Dakic
Immersion MMA
George Root Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-12
Gotowy
Juan Vezzaro
LEGACY
Wygrana na punkty - 05:00
Thomas Clegg Bayside BJJ
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
6 -10
Gotowy
AMAURY MENEZES
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Alfred Campbell Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-14
Gotowy
Nick Rutten
Westside BJJ Adelaide
Jeremy Balfe Atos Jiu-Jitsu Townsville Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -14
Gotowy
Martin Kearns
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Denis Maddalozzo De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / Blue / Master 2 (36+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
9-12
Gotowy
KYOUNGHWA HYUN
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Millie Knaff Team Perosh MMA
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
15
Gotowy
Daniel Taylor
Immersion MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Kennedy Team Perosh MMA
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-14
Gotowy
Bruno Damasceno Moreira
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Troy Carollo De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-13
Gotowy
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Julius Gastar Cia Paulista Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-12
Gotowy
George Dersarkisian
DOMINANCE MMA
Eric Vuong Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
9-10
Gotowy
Chris Piribauer
Team Sparta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Wara Hanita-Paki Nakama BJJ
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -16
Gotowy
Theo Potgieter
Absolute MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Roland Fewtrell Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
3-18
Gotowy
Emil Mutapcic
Team Sparta
Rodrigo Do Vale Australia ASBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -13
Gotowy
Michael Thomas
Absolute MMA
John Stott Melbourne Jiu -Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:31