Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -91.0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-70
Acabado
Connor Gibbons
Ultimate Jiu Jitsu
Sam Mete LEGACY Won by points - 06:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
1-72
Acabado
Nelson Lanfear
SJJA Team
Won by Submission - 04:10
Mohamed El Massri GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -66.0 kg (Light)
(Sunday)
3-64
Acabado
Ethan Pope
Gracie Barra Central Coast
Won by Disqualification (disqualification) - 01:53
Oshae Kabbara Team Perosh MMA
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85.0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-75
Acabado
Albert Kim
Clube de Lutas
Won by points - 05:00
Domenic Gerace Team Perosh MMA
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-69
Acabado
Tadeu Lobato
High Rollers
Won by Submission - 08:34
Hasan Abdul Razzak LEGACY
Male No-Gi / Blue / Adult / -61.0 kg (Light feather)
(Sunday)
3-67
Acabado
Stefan Comar
DOMINANCE MMA
Luke Mercieca Kings Academy Australia Won by points - 06:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
1-74
Acabado
Marcus Cipriani
Immersion MMA
Won by Submission - 04:56
Brandon Ferguson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-66
Acabado
Brennan Bolterstenj
Pacheco Jiu Jitsu
Bowen Hindmarch Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Won by Submission - 04:27
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -91.0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-71
Acabado
Bryce Haysom
Carlson Gracie Team
Jack Vandersteen Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:17
Male No-Gi / White / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-69
Acabado
Trent Brown
De Been 100% Jiu Jitsu
Liam Kanis-Parker SJJA Team Won by Disqualification (disqualification) - 03:43
Male No-Gi / Purple / Adult / -73.0 kg (Light)
(Sunday)
5-67
Acabado
Joseph Larcinese
IGOR MMA SYDNEY
Won by Submission - 06:47
Joshua Putra Academy 411
Female No-Gi / Blue / Adult / -61.50 kg (Light)
(Sunday)
4-74
Acabado
Carli Underwood
Team Lead
Jacinta Austin LEGACY Won by Submission - 04:30
Male No-Gi / Blue / Adult / -61.0 kg (Light feather)
(Sunday)
3-68
Acabado
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Baylee Harris Gracie Barra Wollongong Won by points - 06:00
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
5-69
Acabado
Edimar Teixeira
LEGACY
Daniel Low Dark Carnival Won by Submission - 02:09
Female No-Gi / Blue / Adult / -66.50 kg (Middle)
(Sunday)
2-77
Acabado
Rebecca Mauger
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 06:00
Rachel Fox The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Male No-Gi / Blue / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
1-75
Acabado
Nelson Lanfear
SJJA Team
Won by Submission - 06:00
Amir Hamzah Bin Zekri LEGACY
Female No-Gi / Blue / Adult / -61.50 kg (Light)
(Sunday)
4-75
Acabado
Wijdan Osman
Won by Submission - 05:39
Amanda Keast Dark Carnival
Male Absolute No-Gi / Black / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
7-66
Acabado
Augusto Cursino
Cia Paulista Australia
Won by points - 06:00
Felippe Martins Team Lead
Male No-Gi / White / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-67
Acabado
Mert Can Saklak
Gracie Parramatta
Won by points - 05:00
Peter Taylor The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Male No-Gi / White / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-70
Acabado
Fred Bevan
Clube de Lutas
Won by Submission - 00:46
Hugo Moses Vantage Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -73.0 kg (Light)
(Sunday)
8-74
Acabado
Joshua Dixon
SJJA Team
John McMaster Kick Punch Submit Won by Submission - 03:30
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -91.0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-72
Acabado
Felipe Riquelme
Ultimate Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:52
Bryce Haysom Carlson Gracie Team
Male No-Gi / White / Adult / -91.0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-80
Acabado
Marcus Ishac
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Zakeri Blackshaw LEGACY Won by Decision - 01:52
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -67.0 kg (Feather)
(Sunday)
1-77
Acabado
Adam Corbett
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 05:00
Benson Lam SJJA Team
Female No-Gi / Blue / Adult / -61.50 kg (Light)
(Sunday)
4-76
Acabado
Jemma Toohey
Team Lead
Won by Submission - 04:38
Melissa Monks Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -85.0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5-72
Acabado
Thomas James
GARAGE JIU-JITSU
Leopold Marceau IGOR MMA SYDNEY Won by Submission - 01:04
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-72
Acabado
Peter Gallen
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 07:00
Gavin Llewellyn GARAGE JIU-JITSU
Male No-Gi / White / Adult / -85.0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5-73
Acabado
Pierre MOSCHET
Vantage Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Ronald Brear Gracie Barra Wollongong
Female Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-70
Acabado
Healy Poked
Absolute MMA
Sirena Allen-de Guzman Braddah Jiu Jitsu Won by Submission - 00:34
Female No-Gi / Blue / Adult / -76.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-78
Acabado
Angelka Momcilovic
MYBJJ TEAM
Melanie Farry Team Perosh MMA Won by points
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-71
Acabado
Robert Hastings
Gracie Barra Surfers Paradise
Daniel Orehek LEGACY Won by points - 07:00
Male No-Gi / White / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-73
Acabado
Xavier Healey
GARAGE JIU-JITSU
Won by Disqualification (disqualification) - 01:13
Ethan Willis Kick Punch Submit