Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-34
Окончено
Laurence Viegas
Gracie Botany
Chase Luck GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Disqualification (disqualification) - 02:00
Female Gi / Blue / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-36
Окончено
Jessica Drake
Life BJJ
Tegan Hall Team Lead Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Saturday)
6-29
Окончено
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Won by points - 08:00
William Bunn Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
8-28
Окончено
Aaron Stilburn
Gracie Barra Charlestown
Won by Submission - 02:57
Patryk Kelly SJJA Team
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-28
Окончено
Daniel Orehek
LEGACY
Won by Decision - 07:00
Jaemin Yoo MYBJJ TEAM
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-29
Окончено
Jeffrey Pham
MYBJJ TEAM
Won by Submission - 05:00
Kenny Yong Soo Son GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -57.5 kg (Rooster)
(Saturday)
2-29
Окончено
Leonardo V Calica
Kick Punch Submit
Michael Goncalves SJJA Team Won by Submission - 04:25
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-36
Окончено
Dane Serafimovski
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 01:09
Ammar Topalovic Gracie Barra Carlton
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
7-32
Окончено
AMY Friedrich
Onya Martial Arts
Won by points - 07:00
Melissa Patrick De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
8-30
Окончено
Jack Mosley
Gracie Barra Wollongong
Won by points - 05:00
Ian Thomson Chave De Ouro
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
1-32
Окончено
Angela Zhou
Alliance BJJ Australia
Amy Gilligan Gracie Barra Shellharbour Won by Submission - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-28
Окончено
Sam Mete
LEGACY
Won by points - 06:00
Daniel Aza Sarabia GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-34
Окончено
Liliya May
GARAGE JIU-JITSU
Silvia Atzori Alliance BJJ Australia Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-33
Окончено
Michael Pace
Kronos BJJ
Won by Submission - 03:55
Dylan Luke Carlson Gracie Gold Coast
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
7-33
Окончено
Kyla Bolterstenj
Pacheco Jiu Jitsu
Sirena Allen-de Guzman Braddah Jiu Jitsu Won by Submission
Female Gi / Blue / Adult / -58.5 kg (Feather)
(Saturday)
3-38
Окончено
Carli Underwood
Team Lead
Won by Submission - 04:30
Joey Huang Alliance BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -57.5 kg (Rooster)
(Saturday)
2-30
Окончено
Joshua McKenzie
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by Submission - 01:09
Leonardo V Calica Kick Punch Submit
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-34
Окончено
Matthew Kannan
Ultimate Jiu Jitsu
Won by points - 02:56
Bowdey Thomas Grappling Bros / GFTeam
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
5-29
Окончено
Adrian Hart
LEGACY
Won by Submission - 04:49
Martyn Rush Training Grounds
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
1-28
Окончено
Lucas Marcon
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:50
David Woodbury GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-38
Окончено
Nicholas Dore
SJJA Team
Adam Corbett MYBJJ TEAM Won by Submission - 04:38
Male Gi / White / Adult / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
8-32
Окончено
Phil Smith
Gracie Barra Charlestown
Won by points - 05:00
Reshar Hammad Gracie Parramatta
Female Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
6-33
Окончено
Pembe Tacuri
Clube de Lutas
Raina Lonczar Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 04:33
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-32
Окончено
Bryce Haysom
Carlson Gracie Team
Ian McDougall SJJA Team Won by Submission
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-30
Окончено
Richard Wolf
LEGACY
Kenny Yong Soo Son GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -58.5 kg (Feather)
(Saturday)
3-37
Окончено
Sara Al Arnoos
Grappling Bros / GFTeam
Jessika Kozikoski Alliance BJJ Australia Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / Purple / Master 4 / Open Weight
(Saturday)
5-31
Окончено
Arnaud Pascoua
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 01:02
FAISAL BAKHTIAR Marcelino Freitas BJJ
Female Gi / Blue / Master 3 (41+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-35
Окончено
Danielle De Souza Tynan
Gracie Barra Shellharbour
Sayori Tsugawa SJJA Team Won by Submission - 04:18
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
7-31
Окончено
Idelson Mabjaia
Marcelino Freitas BJJ
Won by points - 05:00
Mike Riguelle GARAGE JIU-JITSU
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5-32
Окончено
Kristopher Tonner
Gracie Elite Australia
Won by points
Phillip Pennington Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-36
Окончено
Jakoda Van Dijk
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by Submission - 02:02
Brody Scott SJJA Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
8-29
Окончено
Nathan Waters
SJJA Team
Won by points - 05:00
Aaron Stilburn Gracie Barra Charlestown