Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-14
Окончено
Mischa Khawam
Won by points - 04:00
Zoe Pavlidis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-14
Окончено
Seve Catanzariti
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:07
Jaydon Ruan Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-17
Окончено
Zachary Olsen
Will Machado - Comp Team
Oscar Cartmell De Been 100% Jiu Jitsu Won by Decision
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-17
Окончено
SEAN MOLLOY
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 01:47
Kenay Santos Pacheco Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
4-10
Окончено
Charlotte Chapman
Limitless MMA
Won by points - 04:00
Inara Pullen EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
3-16
Окончено
Phil Carter
Team Perosh MMA
Jim Boekel Redback BJJ Academy Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -37,2 kg
(Day 1)
1-20
Окончено
Liam Kurt Magno
Erik Miller DC AUSTRALIA Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-14
Окончено
Milana Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Madison Kerlatec SJJA Team Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-12
Окончено
Harper Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 01:48
Heidi Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-15
Окончено
Luca Massai Fedatto
SJJA Team
Won by points - 04:00
Seve Catanzariti Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-18
Окончено
Mason Golding
Limitless MMA
Won by Submission - 02:00
Lachlan Marshall De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
4-15
Окончено
Hugo England
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Kade Vaccari Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-19
Окончено
SEAN MOLLOY
GARAGE JIU-JITSU
Orson McComish Won by Submission - 00:41
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-21
Окончено
Emma Soo
MYBJJ TEAM
Won by points - 04:00
Tess McComish SJJA Team
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-13
Окончено
Emily Hill
Won by Submission
Harper Taylor Gracie Barra St Peters Australia
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-24
Окончено
Dominik Cheyne-Dobrowolski
Redback BJJ Academy
Zarek Jasnos Team Perosh MMA Won by Submission - 00:23
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
4-16
Окончено
Cassidy Tanddo
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:06
Kade Vaccari Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-20
Окончено
Lachlan Marshall
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
SEAN MOLLOY GARAGE JIU-JITSU
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-22
Окончено
Charlotte Gibson
Tess McComish SJJA Team Won by Decision - 00:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
Окончено
Grace Careri
Team Perosh MMA
Zoe Pavlidis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Walkover
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile 2 / -65,0 kg (Middle Heavy)
(Day 1)
4-18
Окончено
Sophia Littlejohn
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Mya Khawam
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-22
Окончено
ISAIAH LAZARO
Gracie Barra Sydney
Fillip Rubes Gracie Barra Sydney Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
1-25
Окончено
Damien Ruan
Zane Martin Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Submission - 00:46
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-23
Окончено
Emma Soo
MYBJJ TEAM
Tess McComish SJJA Team Won by Decision - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-15
Окончено
Mischa Khawam
Won by points
Zoe Pavlidis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-26
Окончено
Bailey Bowman
Redback BJJ Academy
Nicholas Bilton Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Won by Submission - 01:39
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
4-17
Окончено
Hugo England
Gracie Barra Bondi
Cassidy Tanddo De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 00:48
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -84,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-29
Окончено
Harrison Faure
Redback BJJ Academy
Jack Bannerman De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 01:10
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-18
Окончено
Dean Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Won by Submission - 01:50
Zachary Olsen Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4-22
Окончено
Brenden Gloster
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Won by Submission - 01:33
Jake Gilroy ADFA Martial Arts Club
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-27
Окончено
Matthew Knudson
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Bailey Bowman Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-21
Окончено
Mason Golding
Limitless MMA
Won by Decision - 04:00
Orson McComish