Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-48
Окончено
Robert Flett
LEGACY
Won by Submission - 01:55
Cobi Jones Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-53
Окончено
Jonny Lobos
Gracie Barra Sydney
Won by points - 06:00
Unknown User Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-43
Окончено
Harrison Quast
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 05:34
Bradley Park Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-49
Окончено
Julian Tsitsos
Team Perosh MMA
Won by points - 06:00
Finn Canning Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-43
Окончено
Giorgio Repice
Team Perosh MMA
Won by points - 06:00
Paolo Briones Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
3-50
Окончено
Adam Keenan
Team Perosh MMA
Won by Submission - 03:03
Drew Campbell Chave De Ouro
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-48
Окончено
Dean Broedersz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Christian Skinner LEGACY Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
Окончено
Andrian Appleby
Will Machado - Comp Team
Max Scalise Team Perosh MMA Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-47
Окончено
Anthony Valore
Team Perosh MMA
Tye Collier Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Won by points - 06:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-41
Окончено
Ashlea Dale
UFA Martial Arts Academy
Won by points - 05:00
Terese Killalea Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
3-51
Окончено
James Milligan
Team Perosh MMA
Won by points - 06:00
Adam Keenan Team Perosh MMA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-46
Окончено
Jack Lucev
Will Machado - Comp Team
Won by points - 06:00
Harrison Quast GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 5 (51+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-51
Окончено
Namer Mikha
Gracie Barra St Peters Australia
Chris Suljic Team Perosh MMA Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-45
Окончено
Unknown User
Gracie Barra Sydney
Josh Allsopp ATOS Australia Won by Submission - 01:04
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-44
Окончено
Salvatore Pinto
Grappling Bros / GFTeam
Giorgio Repice Team Perosh MMA Won by Submission - 05:11
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-55
Окончено
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 05:56
Unknown User Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-47
Окончено
Yusuf Chonnoo
Chave De Ouro
Jason Sciarrelli GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-46
Окончено
Josh Allsopp
ATOS Australia
Won by Submission - 06:43
Sam Heihei GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-50
Окончено
Julian Tsitsos
Team Perosh MMA
Max Scalise Team Perosh MMA Won by Submission - 00:39
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-52
Окончено
Alex Kono
LEGACY
Won by points - 05:00
Miles Jenkinson GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-54
Окончено
Nesta Miles
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Jonny Lobos Gracie Barra Sydney Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-47
Окончено
Mason Elias
Team Perosh MMA
Won by Submission - 04:00
George Fotoudis FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-50
Окончено
Daniel Lucev
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Kim Heras Gracie Barra Bondi
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-53
Окончено
Adrian Leaitua
High Rollers
Won by Decision - 05:00
Michael Walloscheck
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-49
Окончено
Brendan Newnham
Australian Elite Team
Gino Espinosa LEGACY Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-51
Окончено
Erdal Sen
Rommel Asuit High Rollers Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-56
Окончено
Pouria Mellati
ROOTS BJJ
Didier Mamet Gracie Barra Sydney Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Окончено
Jack Lucev
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Bradley Park Gracie Barra Shellharbour
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-51
Окончено
Bobo Plata
Tye Collier Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Won by points - 06:00
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-59
Окончено
Aleks Stojkovski
ROOTS BJJ
Won by Submission - 06:38
Renato Debari Gracie Barra St Peters Australia
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-49
Окончено
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
Danny Finn Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-52
Окончено
Joshua ONeil
UFA Martial Arts Academy
Sanson Herrera GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00